ALENA (44): Manžel je v tajném sex klubu, nechce mě tam vzít s sebou

17 komentářů

BarboraBunkr
29. srpna 2017 • 2:04

Elynor: Já nepomlouvám, já jen bojuji za volnou lásku. Chci jen swingery osvobodit z toho bahna sexuální marnosti

BarboraBunkr
29. srpna 2017 • 2:04

Elynor: Já nepomlouvám, já jen bojuji za volnou lásku. Chci jen swingery osvobodit z toho bahna sexuální marnosti

frakira
28. srpna 2017 • 12:33

Manžel nechce, aby ji obdělával jiný (nebo přinejmenším aby to viděl) - mně to přijde poměrně jasné. (že takový přstup nesnáším je jiná věc)

Elynor
22. srpna 2017 • 13:25

BarboraBunkr: :-))) ovšem, Barbora, známá firma. Jak se někde objeví slovo swingers, jste tam a pomlouváte. Jenom nechápu, proč tam tedy lezete, když je to taková špatnost. Věnujte se své přítelkyni a nechte swingery žít, oni se bez vás taky obejdou :-)

BarboraBunkr
17. srpna 2017 • 0:20

Elynor: Píšu o swingers blog, takže jsem si všimla mnoho nepřesností.
1. není pravda, že když někdo něco nahlásí má zákaz vstupu do swingers klubu
2. Ve většině swingers klubů není problém přijít s placenou společnicí. Jediný pražský klub, který to zakazuje je klub Paradiso.
3. Doby, kdy byly swingers párovou záležitostí patří minulosti. Všude je umožněn vstup single ženám. Striktní zákaz single mužů je jen v klubu Paradiso. I v případě párů to nemusí být o párové výměně.
4. Ve swingers klubech se sice vyskytují kondomy, ale na roušky na orální sex jsem tan nenarazila :(
5. V Bunkru mi někdo bez dovolení sáhnul na zadek, v Sabinovce jsem po jednom ctitelovi musela hodit židli. Doporučuji se chovat v těchto podnicích agresivně
6. Ve swingers klubech se koncetrují sexuální tragédi

BarboraBunkr
17. srpna 2017 • 0:11

ruzickaa: Uvidí pravdu, že do swingers klubů vesměs chodí sexuální tragédi

BarboraBunkr
17. srpna 2017 • 0:10

Rambíša: Má strach, že by tam byla oblíbenější než on. Ve swingers klubech je poměr mužů a žen 4:1

BarboraBunkr
17. srpna 2017 • 0:09

Mata69: volná láska je pokroková, ale ta nemá se swingers světem nic společného

dragondra
11. srpna 2017 • 17:53

Správně Rambíšo, místo paní Aleny by mohl vzíti Tebe.

Mata69
11. srpna 2017 • 9:57

Jakože když někdo chodí nebo projeví přání jít na swingers párty, tak je pokrokový? V čem tento "pokrok" spočívá? A kdo tuto potřebu nemá je co? Zpátečnický?

Rambíša
11. srpna 2017 • 9:53

Jen tak mne napadlo,co bude pán asi dělat,až mu přestane fungovat?? --- Osobně bych paní Aleně nedoporučovala,aby se šla do toho klubu podívat...Když už,ať si najde jiný! Ten její má zřejmě silný důvod,proč ji tam nechce brát,a jak to v pohádkách bývá,kdo nakoukne do zakázané komnaty,bude hodně litovat!

ruzickaa
11. srpna 2017 • 9:07

Tak Pani si může klidně zajít do nějakého swingers klubu a vidět co a jak tam probíhá manžel jí to zakázat nemůže.Třeba může zajít do toho klubu co tam chodí manžel sama a uvidí co tam její manžel dělá ale aby to pak unesla jestli ho tam uvidí s nějakou jinou ženou nebo se k nim pak může i třeba připojit když budou zúčastněný chtít.

niki.6
11. srpna 2017 • 7:55

Elynor: teda ... dík ... tolik info o swingers jsem ještě nikde na jedné hromace nečetla ... zase jsem o něco chytřejší :)

Elynor
11. srpna 2017 • 0:25

Kristepanebóže! Swingers kluby nejsou tajné. Jsou naprosto legální, a lze si je bez problémů najít na internetu. Další věc - swingeři jsou komunita, která drží spolu. Nejsou mezi nimi žalobníčci, co by běželi vykládat manželce, že ten její byl na swingru. To se prostě nedělá, a kdyby se to skutečně stalo, tak ten, co to udělá, má utrum, bude se na něj koukat jako na něco, co vylezlo zpod kamene a má to moc nožiček. Fuj. Velmi podstatná věc - na swingru z 99% nejsou zaplacené ženy. To není bordel. Pokud by se stalo, že tam někdo přivede profesionálku, je mu "jemně naznačeno", že je to nežádoucí a že příště nebude vpuštěn s partnerkou, která je placený eskort. Navíc tyto dámy se věnují pouze tomu, kdo jim zaplatil, případně znuděně popíjejí u baru. Swingers party jsou primárně párová záležitost a především jde o výměnu partnerů. Takže jestli Alenin manžel pravidelně a dlouhodobě navštěvuje swingers klub, lze předpokládat, že má nějakou dámu jako stálou partnerku, se kterou tam chodí. No a protože swingers kluby nejsou kluby sebevrahů, všichni tam ve vlastním zájmu dbají na bezpečný sex, chrání se a používají kondomy, nehledě k tomu, že majitel a provozovatel takového klubu tam nepustí kdekoho. To by bylo k těm bludům, co jsou v textu. A jelikož samotné ženy jsou v těchto klubech vítány, platí pouze velmi symbolický vstup (a někde ani to ne), má paní Alena možnost si tam zajít sama, a podívat se osobně a zblízka na nějakou swingers party. Přičemž se nemusí účastnit, když nebude chtít. To je další důležitý moment, že je vše dobrovolné, všechno se může, ale nic se nemusí. Kdo se bude celý večer jen koukat, nebude nikým obtěžován a nestane se mu nic, co by si sám nepřál. Uf. Poslední věc - swingerů je v populaci cca 12 - 15%, čili je to o dost větší podíl, než třeba tradovaná 4% u gayů a leseb.

farah.farah
10. srpna 2017 • 15:57

Opt mám trochu problém věřit že to není vycucané z prstu autorova, ale jako OK.:) Tak že pán ji nechce vzít sebou ze dvoui možných důvodů.buď to má tak že je pro něj OK spát s jinými ale sám by neunesl to že by si jeho žena také užívala s jinými lidmi...tedy nechce ji sebou jednoduše z prosté žárlivosti a nebo tam provozuje nějaké sexuální praktiky za které by se před ní styděl, například to může být sex s muži a obava že ona pro to nebude mít pochopení. Plus možná je to prostě něco co je jen jeho.a vadí mu ta představe že ona mu vezme tu jedinou soukromou věc..........někdy lidi mají koníčka a když ho s nimi partner chce sdílet mají pocit že jim berou ten čas "pro sebe" který tím koníčkem tráví.možná že tohle má on taky jako určitou foru "času pro sebe"...i když to už je trošku přitažené za vlasy, ale je to možnhost, proč ji tam nechce. Paní je celkem překvapivě pokroková a pán může bý rád že je s tím v pohodě nežárlí a nedělá mu scény. No a pokud ji tam on nevezme a dáíl tam bude chodit bez ní má paní relativně málo možností.buď to přijmout jako fakt a smířit se s tím. Říct manželovi že to chce také zkusit a pokud ji nevezme sebou půjde holt do tohodle nebo nějakého jiného klubu sama bez něj a pak by se vidělo, co on na to. No a nebo si s ním znova promluvit a pokusit se zjistit co mu to dává , co konkrétně je to proč tam chodí...ale jak říkám pokud je to třeba to že spí s muži a je mu to před ní trapné, tak jí to asi bohužel neřekne. A jen tak mimochodem víte cpo je mi na trom celém nejvíc divné? Že tam nepadla ani zmínka o tom že by se s manželem bavili o přenosných chorobách, zda tam používají kondomy a tak.......mne by tohle tedy setsakra zajímalo kdybych věděla že ten můj pravidelně obhospodařuje mnoho různých políček svým pluhem.:D

niki.6
10. srpna 2017 • 14:37

Jak z rudé knihovny :))).

Mata69
10. srpna 2017 • 9:44

Bože...paní by neměla číst takové věci jako je 50 odstínů šedi...ženský z toho jen blbnou.

Doporučujeme

Články odjinud