Ali Amiri nemá na rande čas

30. 5. 2007
Ali Amiri nemá na rande čas
Zpívající lékař a úspěšný muzikálový zpěvák Ali Amiri (26) květen jako měsíc lásky vůbec neprožívá. "Pod kvetoucím stromem jsem zatím nikoho nelíbal, jen jsem dal pusu na čelíčko několika svým známým přítelkyním, ale bylo to čistě symbolické. Bohužel jsem stále sám," přiznal. Ženami neustále obletovaný "perský princ", není schopen si žádnou z dívek, které mu nadbíhají, vybrat pro vážný vztah.

Ali Amiri pracuje na kožním oddělení nemocnice na Bulovce, takže tráví veškerý čas mezi pacienty, nebo v divadle Broadway, kde hraje v muzikálu Angelika. Nově se konečně začal věnovat i své nové hudební formaci, takže hodně času tráví na zkouškách.

"Na rande mi opravdu nezbývá čas, i kdybych hrozně chtěl. Navíc tu pravou slečnu jsem zatím ještě stále nepotkal. Vlastně ani není nikdo, koho bych chtěl na schůzku pozvat," konstatoval Ali trochu posmutněle. Hned však ožije, jakmile začne mluvit o své nové kapele.

"Konečně se mi podařilo dát dohromady kapelu, což byl můj velký sen, a tak jsem vlastně velmi šťastný, " řekl.

Premiérové vystoupení na veřejnosti se konalo v dubnu u příležitosti 15.výročí založení Horváth bandu, v jehož čele je vítěz druhého kola soutěže Česko hledá SuperStar Vlasta Horváth, na slavnostním plese v Benešově.

Premiérový koncert v Praze by se měl uskutečnit v druhé polovině května. Skupina se zaměřuje na orientální písně kombinované s dalšími etno styly a mezi jejími členy jsou Emil Horváth, flamengový kytarista jugoslávskeho původu Zoran "Zoki" Gajič a perský hudebník Hišam.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přesvědčili jste šéfa o tom, že za všechny kiksy a přešlapy vlastně ani nemůžete a jste na pokraji sil. Snad se vám udělá po víkendu lépe. S kariérou to nevypadá dobře. Do toho ještě…

Nejčtenější články

Doporučujeme