Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 12. 8. 2018 | 16:33

Je pozdě. Jestliže je slečna tak váhavý střelec, že čekala celých 13 let, než se odhodlala k činu, tak už to teď nedožene, protože stejně pomalá bude pořád, to se touto zkušeností s vysokou pravděpodobností nezměnilo. A dalších 13 let času už fakt nemá.

Kiara 9. 8. 2018 | 03:02

@farah.farah: Farah,Farah
Vy opravdu myslíte,že ve 38.letech nemá žena šanci založit vlastní rodinu?
Nemáte pravdu. I když s bolavým srdíčkem,ale se zkušenostmi může být paní štasná...někdy je láska tak silná a slepá,že dokáže moc bolet a zavést do slepé uličky.
S odstupem času, má žena vždy šanci začít zase “nanovo” Život je krásný a nabídne jiného a určitě lepšího partnera,hlavní je,nadechnout se a netruchlit dlouho. Ten bývalý “přítel” za to opravdu nestojí a upřímně řečeno,když dokázal takové věci tak dlouho “kamuflovat” není to nikdo pro upřímný život.

farah.farah 8. 8. 2018 | 11:01

Zde velké plus manželce jak bravurně situaci ustála. A co se milenky týče...nesoudím jí slepě se zamiovat může každej v každým věu a do naprosto nevhodných lidí. Ale to co potřebuje je uvědomit si že za svou stávající situaci si může sama a to tím že se na toho chlapa upnula jako pes a přesto že nedostávala to co by partnerka měla dostávat tak pořád a pořád dokola čekala a doufala.což je znakem nízkého sebevědomí..kdyby k tomu přistupovala jako on jen jako k milenci OK žádný problém, ale ona si vyfantazírovala společný život, který ale nikdy vlastně v nabídce nežil a pořád doufala že se to přeci jen jednou změní............13 let žití v iluzi je hodně dlouhá doba a je čas dospět. Ve 38 pravděpodobně už rodinu nezaloží, ale na druhou stranu to není žádná životní katastrofa jednak může potkat chlapa s dětmi nebo adoptovat a nebo prostě žít bez dětí, život nekončí tím když si žena nepořídí děti, pořád může žít plnohodnotný život. Samozřejmě chlai v tomto věku jsou už tak trochu přebraní ti "vhodní do manželství" v nem už pravděpodobně dávno jsou, ale při dnešní rozvodovosti není nereálné někoho odpovídajícího potkat...........ale jak říkám nejdřív se musí srovnat sama se sebou, a vyléčit tu část co byla tak dlouho ochotná jako ten pes čekat jestli se ho někdo ujme, pánč pokud tohle v sobš nezmění bude se jí ten model pravděpodobně opakovat a opt bude pro někoho jen holka do postele zatímco si potají bude malovat vzdušné zámky.

Lada 7. 8. 2018 | 23:00

Čekala na zázrak a ten se nedostavil, znovu a znovu se opakuje že chlap pak najednou pochopí že to co měl doma to nebude a vycouvá z toho "poblouznění". Tento příběh je poučením že pokud neodejde do tří let, je zbytečné to prodlužovat a doufat. Kdyby si to uvědomila, mohla mít úplně někoho jiného, mohla mít své děti, co zasela to zklidila. Teď je potřeba se nelitovat a začít jinak, možná s vdovcem s dětmi. Ale bohužel, čekala příliš dlouho :(

Foxterier 7. 8. 2018 | 21:03
Bětka 7. 8. 2018 | 12:13
helza 7. 8. 2018 | 10:28

Nikdo není vševědoucí, ani dokonalý, nikdo neprožije život bez chyb a provinění a lámat si hlavunad tím, zda a jakou jste udělala chybu, kdo nese vinu, jaké by to bylo kdyby a podobně, nemá cenu. Chápu vás, musíte být zoufalá, ale udělala jste rozhodný a statečný krok vpřed. Pokuste se dívat dopředu a věřte, že všechno, co vás v životě potká, nakonec nepřinese ovoce - často nečekané. Jednou se vám váš život poskládá a i tato předlouhá epizoda s ženatým mužem, byť vás připravil o mnohé, v něm bude hrát svou důležitou roli. Co vám přinese zítřek nevíte, ale může vás překvapit nečekaným, možná překrásným vztahem, který by bez této "odbočky" vůbec nepřišel. Může to být cokoliv, nemusí to být právě vztah, může to být cesování, báječná práce plynoucí ze svobody, kterou teď máte. Neztrácejte naději, berte s otevřeným srdcem vše, co vám život přinese a ta léta, která máte za sebou vnímejte jako cestu, bez níž by jste nebyla tam, kde jste a nemohla se těšit na to, co pěkného vás čeká.

Rambíša 7. 8. 2018 | 09:26

Tak 13 let v čekárně??? myslím,že k tomu není co dodat...teď to bude asi ještě horší s tím hledáním partnera,mládí pryč,v očích odlesk ujíždějícího vlaku.Někdo si holt umí zkomplikovat vlastní vinou kdeco.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, v tomto období si věříte na sto procent a jste sebevědomí. Pracujete na duševním rozvoji…

Nejčtenější články

Doporučujeme