ALICE (40): Láká mě sex s panicem. Je to ale syn mojí kamarádky

14 komentářů

Michal Labuda (Michelin1234)
3. února • 11:13

Sto krát lepší , než nějaký LGBT 🥰🤣

Milan P4
22. května • 22:19

Dámy, nenapadlo vás, že zlatokopky nemusí být jen (mladé) ženy. Co když mu rodiče začali naznačovat, že by se měl starat sám o sebe, nejen mamahotel. Mohl by to mít dobře rozmyšlené. Kompletní servis a komfort. Ta hodná teta mu nikdy nic neodmítla a bohdá neodmítne (včetně své naruče). Na rozdíl od svých vrstevníků žádné starosti s bydlením, sháněním peněz pro rodinu, výchovou dětí. Až za deset dvacet let půjde za jinou, to bude úplně jiná startovací pozice.Odpočinutý, majetný. S veškermý školením od zkušené ženy.

Elynor
23. května • 6:08

@Milan P4: Ne že byste nemohl mít pravdu, jistě existují i vypočítaví mladí muži, kteří mají všelijaké úmysly. Ale klukovi z článku je čerstvých 18 let. Ještě nemá ani maturitu. To není doba, kdy rodiče začnou naznačovat, že se má potomek starat sám. Kdyby mu bylo 28 let, měl za sebou VŠ, měl práci a byl schopen samostatně existovat, jenom by se mu nechtělo, pak ano, to je čas mladýmu říct, že má vyletět z hnízda. Navíc moc nechápu, jaký by měl servis a komfort u tetičky, která není zvyklá se o někoho starat, nikdy neměla rodinu, nikomu nevařila, neprala, naopak již roky upřednostňuje svůj svobodný způsob života, svou práci, často cestuje... ta by si neuvázala na krk péči o mladíčka s mlíkem na bradě. Ta ho chce jen na ten špás a potom šup zpátky k mamince.

Mk
22. května • 18:47

Jen ať užívá závodem ty co nemůžou a nebo by to snímá nikdo nedělal 👍👍👍👍🤗

Katarina
21. května • 19:14

Este by som pochopila ze tuzi po mladom panocovi. Ale nie to, ze je to kamaratkin syn ktoreho pozna od mimina. Vsak to je skoro ako keby to bol jej vlastny syn.

Vojtěch
28. června • 19:20

@Katarina: Mno, Pizingerova je prece tentyz pripad. Ojizdela nejakou dobu syna kamaradky, dokonce se s ni kvuli tomu postekala, nez se vzali a dnes vychovavaj decka. At si kazdy dela co chce, dokud v tom neni zly umysl a jsou oba dospeli a svepravni...Proc ne?

Ivan
21. května • 14:39

Ale jen ať si babča ještě užije a mladej se alespoň pořádně zaškolí. Je to ideální pro obě strany. A byli by hloupí, kdyby to ,,prokecli'' jeho mámě.

Lucie.
21. května • 7:01

No to určite. To je zase výmysl

Sandra
19. května • 19:29

Jsou lidi, kteří fakt nevědí, co roupama.
Jsou hranice, které by se překračovat neměly.
Jsou témata, do nichž mě neláká se zapojovat.

Věra Diblíková
19. května • 12:26

V Americe tomu říkají vykrádání kolébky. Představte si, co tomu řekne ta vaše kamarádka, která se to tutově dozví. Nechtěla bych být ve vaší kůži.

Elynor
19. května • 8:51

Nepřipadá mi to jako dobrý nápad. Pro mě byli synové mých kamarádek skoro jako vlastní. Když byli malí, hlídala jsem je, krmila sunarem z lahve, přebalovala. Později mi ukazovali svá vysvědčení, chlubili se školními projekty, sportovními úspěchy a prvními pusami se spolužačkami za školou. Při nejlepší vůli jsem v nich nikdy nemohla vidět erotický objekt, předmět sexuální touhy, přestože z nich vyrostli chytří a pohlední mladí muži, kteří ostatně dnes už mají i svoje rodiny. Stejně to měly moje kamarádky s mými syny. Myslím, že žádnou z nás nikdy vůbec nenapadlo pomyšlení na sex se synem té druhé. Osobně mám sice zkušenost s velmi mladým mužem, který možná mohl být i panic, nevím, neptala jsem se, ale to byl cizí mládenec, ne syn kamarádky, nepředcházelo tomu žádné citové zaujetí, byla to prostě jednorázovka na jeden večer a jednu noc, neviděli jsme se nikdy předtím a ani potom. To byla čistě sexuální záležitost. Pro to bych i měla pochopení. Ale Alice se mi jeví jako příliš citově zainteresována, a to není dobré. Kromě toho se to neutají, ten kluk se nevydrží nepochlubit, a jestli Alice už teď ví, že její kamarádka z toho nebude mít radost, měla by si to radši rozmyslet. Jako matka dospívajícího syna bych neměla problém s faktem, že ho zbaví panictví žena o generaci starší, ale že by to byla zrovna moje kamarádka, to by mně taky radost neudělalo. Ani neumím říct přesně proč, ale přijde mi to jako ztráta důvěry, rozhodně by mě to dost zklamalo, a od kamarádky, kterou znám desetiletí, by to bylo překvapivé jednání, s kterým bych se musela nějak vyrovnat, a v každém případě by to přátelství hodně utrpělo.

Petr K.
3. února • 10:40

@Elynor: Je tam jeden podstatný rozdíl, tato zralá ženština toužící po mladíčkovi, děti nikdy sama neměla... čili asi ani její vztah k tomuto dítěti nebude a v minulosti nikdy nebyl mateřský.

mambule
19. května • 9:03

@Elynor: Napsaly jste to i s Radnou přesně, za těchto okolností ("teta") je to podobné jako sex v rodině. Jestli má paní chuť na zajíčka a obstojný vzhled, najde jich v každém báru tucty.

Radna
19. května • 8:29

No, pěkné. To není kluk, kterého už neuvidí, ale pokud se to neprovalí, budou se stýkat stále. Alice si myslí, že půjde jen o jednorázovku, protože je kluk už dospělý. Ale jemu je čerstvých osmnáct. Podle toho, jak se oťukávají je možné, že je kluk už zamilovaný až po uši a vidí to jinak. Alice mu může dost ublížit pro další život. V této době, kdy jsou mladí často psychicky labilnější bych se toho bála. Alice si asi chce ve čtyřiceti dokázat, jaká je kočka. Přeju jí to, ale se synem kamarádky, kterému je pomalu tetou, fakt ne. Ať si pošimrá ego nějakým cizím zajíčkem, pro kterého to fakt bude jednorázovka pro chlubení kámošům a ne možný velký psychický problém.

Doporučujeme

Články odjinud