Komentáře k článku zpět na článek

Lucka24 10. 4. 2017 | 15:33

Těžko takovému článku uvěřit. Dobře. Paní je očividně jednodušší. Jak píšete, ani neví co chce, ví že se nudí, nic neumí a k ničemu nesměřuje a tak to dává za vinu svému nevybouřenému mládí. Ruku na srdce, tohle většinou nepředvádí ani osmnáctky.

farah.farah 10. 4. 2017 | 14:37

Eh...........já si jen říkám co ta osoba vlastně chce? Jako to že láska ze vztahu vyšuměla, to se stává, to nbutně nemusí být její vina. Ale co jako čeká že se bude dít dál? Masnžel je zjevně dost trpělivej a asi ji má ještě irád, když po tom všem nechce rozvod. Já z ní mám takovej pocit že si neváží toho co má, sama nic jak píše neumí, těch 20 let jestli chápu dobře žila jako žena v domácnosti...tak že nic neumí je finančně závyslá a přitom vyvádí věci...........ta si musela být hodně jistá že i přes ta extempore ji manžel nepustí k vodě a neutáhne kohouty....a nebo byla falt úplně mio a bylo jí to fuk...no nic no.........dejme tomu že to bylo přechodné pomatení mysli kdy si tím paní něco kompenzovala..to období je už pryč a jí došlo že prázdnota, kterou v sobě cítí nevyplní chlapama a náhodným sexem............možná že v tom je právě ten problém, že si něco kompenzuje, něco uvnitř sebe nějaké prázdné místo, možná by to chtělo v prvé řadě vyřešit tohle tu příčinu...a pak se uvidí co bude mít větší smysl jestli se rozvést nebo se pokusit obnovit vztah s manželem či cokoliv jiného.........na rovinu v jejím případě těžko radit. Normálně bych řekla rozveď se odstěhuj se do jiného města, začni nový život, ale u někoho kdo nic neumí a sám se neuživí tohle člověk úplně radit nemůže.možnáí začni cohdit na nějaké kurzy, něco se nauč ať boha jeho můžeš začít někde pracovat a přestaneš bejt znuděná domácí panička...

Zebruška 10. 4. 2017 | 09:28

Ježkovy zraky, tak to je ale síla. Paní nic nemá, nic neumí (jak píše), ale rozhazovat na mejdanech peníze manžela (resp.peníze, které on vydělává pro rodinu - protože z článku nevyplývá, že by si on nějak vyhazoval z kopýtka), to jí jde, to umí dobře. Kdyby aspoň trochu používala hlavu, tak by jí dávno došlo, že když chce změnit život, nechce být v manželství s chlapem, kterýho potkala na střední, a přitom je na něm tak závislá, tak by asi bylo lepší dělat něco pro to, aby se mohla osamostatnit a rpzvést, když po to tak touží. Mohla si udělat x rekvalifikačních kursů, najít si práci, něco nového se naučit a budovat si nový, vlastní život. Ale ne, ona myslí, že to vytrhne opíjením se a válením se s cizíma chlapama. Tomu se neříká druhá míza, tomu se říká naprostá hloupost (a i to je eufemismus). Navíc pořád své jednání omlouvá tím, že měla v 18 dítě a je teda chudák nevybouřená. No nevím, chápu, že dnes, když spousta ženských ve 40 teprve začíná rodit, je ona trošku "zrychlená", ale na druhou stranu v generaci mých rodičů bylo normální mít první dítě hned kolem dosažení plnoletosti a že by všechny ty ženský pak ve středním věku začaly bláznit, to jsem nějak neviděla. Výmluvy, výmluvy a výmluvy - má jedinou možnost. Rozvést se a přestat dělat ze svého muže přede všemi hlupáka, najít si práci a bydlení, kde by mohla začít znovu a rozumněji a odpovědněji, ideálně se odstěhovat pryč z města, kde je všem pro smích. Princ na bílém koni, který by za ni všechno vyřešil a začal dotovat její výstřelky, když manžel přestane, nepřijede.

mambule 10. 4. 2017 | 05:41
Syda1949 9. 4. 2017 | 18:35

Manželovi by měla líbat nohy, když ji po tom všem nevyhodil. Některé mé spolužačky, ty které se vdávaly těsně po škole, měly v určitém věku stejnou tendenci a snažily se dohonit o co v mládí přišly. Ale o co vlastně? Naštěstí to nakonec ustály a rodinu si nerozbily.

SandraN 9. 4. 2017 | 13:58

Alice, nic Vám nebrání, abyste si užívala. Děti jste odchovala, manžela odkopla. Ovšem budete muset zabrousit do nějakých movitějších vrstev, abyste mohla velkoryse pominout to, že Vás na nějakém Vámi žádanějším postu asi málokdo zaměstná. Tak nějak nevidím v textu, proč jste nechodila celou dobu do práce. Možná, že kdybyste byla zaměstnaná, budete na věc koukat trochu jinak. že třeba byste byla ráda, když se doma konečně sejdete a společně něco podniknete nebo si naopak odpočinete. Myslím, že snad většina z nás tu i umí pochopit, že vzít si svou první lásku v 18 kvůli nečekanému těhotenství není nějaký extra vstup do dospělého života, ale pokud chci někam jinam, musím na to tedy mít podmínky. A ty si musím vytvořit sama. Ty mi nikdo pod nos nedonese. Já se po čtyřicítce taky rozhodla, ovšem celou dobu jsem pracovala a abych měla svoje vlastní bydlení, tak jsem si na dalších x let přibrala další zaměstnání. Byla to tedy makačka. Dneska bydlím ve svém a už mám zase jen jednu práci. Večírky tedy nevymetám, ale žiju si po svém. Za ty roky jsem měla známosti dlouhodobé a řekněme vážné pouze dvě, byly fajn, ale lépe mi už vyhovuje bydlet si sama. Mám soukromí, pohodlí, koníčky a vídám se s dětmi. No - taky mně je o generaci let víc než Vám, tak se to už do jisté míry dá pochopit. Asi je Vám jasné, že v tom Vašem městě díru do světa neuděláte. Taky bych byla pro se odstěhovat. Spousta středoškolaček pracuje v jiných profesích, tak se dejte do kupy a začněte od práce a samostatného bydlení. Pokud člověk chce něco jiného, musí se o to taky sám přičinit a zasloužit....

Mata69 9. 4. 2017 | 13:35

Elynor: ono se flámuje asi dost dobře a courá po večírcích, když běžný život financuje někdo jiný...paní tím časným sňatkem asi nějak nestihla dospět.

Elynor 9. 4. 2017 | 13:10

Uf. No co už, synům je kolem dvaceti, odhadem, ti si už poradí i bez matinky. Manžel je asi založením hodnej moula. Jinak už by dávno byl rozvod. Bylo by na místě zachovat vůči němu aspoň základní slušnost, že jsou city na bodu mrazu, to není omluva. Ostatně i jeho city zřejmě dost utrpěly. Možná pán chce jenom na tom malém městě zachovat dekorum, ale na to už je zjevně dost pozdě. Tipuju, že by se mu dost ulevilo, kdyby se paní konečně sebrala, vzala pyžamo a kartáček na zuby a odešla žít jinam. A předtím se s ním rozvedla. Nic nemá, nic neumí - no to má blbé, ale za to si může plnou měrou sama. Není postižená ani nemocná, dvě ruce asi má, a číst, psát a počítat se snad stihla naučit, takže jistě může pracovat. Holt to nebude žádný zázrak, ale uklízečky, prodavačky, skladnice, pracovníci v zemědělství a jiné nekvalifikované práce jsou taky potřeba. Když ten čas, co dřív věnovala večírkům, investuje do nějakého rekvalifikačního kurzu, má možnost se i vypracovat, holt to nebude zadarmo. No a ten nový muž? Zatím by o ni asi žádný rozumný muž nestál, to si bude muset zasloužit. Respekt, obdiv, láska, to taky není zadarmo a nepřijde to shůry, na tom se taky musí makat. Většina lidí na to přijde před dvacítkou, paní má drobet zpoždění, ale nikdy není pozdě začít něco rozumného dělat.

Mata69 9. 4. 2017 | 12:38

No to je pecka...poslala bych paní kamsi...děti se za ní stydí...pověst má kdovíjakou...a manžel, ten starý dobrák to chce ještě dát znovu dohromady. A ona nechce dát dokupy jejich vztah, ale postavit se na vlastní nohy nemůže (nechce, neumí), je na něm finančně závislá. A chce nový vztah...chce si užít...Být manželem, poslala bych jí ke všem čertům.

Přečtěte si také

Horoskopy

V partnerském životě - a vlastně v osobním životě obecně - se nemusíte obávat zásadních turbulencí.…

Nejčtenější články

Články odjinud