Alicia Silverstonová miluje veganskou stravu

26. 3. 2002
Alicia Silverstonová miluje veganskou stravu
Alicia Silverstoneová (25) s nadšením vyznává veganství. Zelená strava jí dodává nejen lehkost mysli, ale zároveň si díky ní udržuje nádhernou, pevnou a štíhlou postavu. Váhu může díky nové životosprávě klidně vyhodit, protože není proč se trápit vážením. Nemá čas přemýšlet nad tloušňkou. Vždyň štíhlá linie je pro ni naprostou samozřejmostí, hlásají o herečce její přítelkyně.

Alicia Silverstonová miluje veganskou stravu

Alicia Silverstoneová (25) s nadšením vyznává veganství. Zelená strava jí dodává nejen lehkost mysli, ale zároveň si díky ní udržuje nádhernou, pevnou a štíhlou postavu. Váhu může díky nové životosprávě klidně vyhodit, protože není proč se trápit vážením. „Nemá čas přemýšlet nad tloušňkou. Vždyň štíhlá linie je pro ni naprostou samozřejmostí,“ hlásají o herečce její přítelkyně.

Sama to potvrzuje slovy: „Nikdy jsem se necítila s plným bříškem po vydatném obědě tak štíhle.“
Takto v pohodě však nebyla půvabná Alicia vždycky. Když natáčela film Batman a Robin coby Batgirl, označili ji kritici za poměrně tlustou. Od té doby se jí při vyslovení slova tuk vyrážel pot na čele. Posedlá dietářka však nalezla způsob, jak si při své nezměrné chuti k jídlu udržet štíhlost a pružnost.

„Moje vizáž pro mne znamenala jistou dobu opravdu trauma. Musela jsem konečně najít způsob, jak se zbavit svých nedostatků. Teď jím cokoli a kdykoli. Mohu to všem jen doporučit,“ svěřila se Alicia. „Stala jsem se vegankou a cítím se opravdu báječně. Tři týdny po tom, co jsem s veganstvím začala, jsem najednou zhubla několik kilo. Nyní si udržuji stejnou váhu, která se nezměnila ani po té, co jsem objevila obchod s veganskými koblihami a koláčky,“ směje se štíhlá celebrita.

Lékaři však před podobně náhlými změnami jídelníčku varují. Přechod na veganskou stravu vyžaduje hodně času. Její příprava je náročná, potřebné suroviny málo dostupné a „vegan“ si musí neustále hlídat množství důležitých látek v těle. Pokud ovšem Alicia vydrží a na novou stravu si opravdu zvykne, bude možná ještě v sedmdesáti běhat jako laň.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V podstatě jste klidní a vyrovnaní, ale v manželství je to spíše hurikán. Nejedná se o nic klíčového, ale raději našlapujte kolem partnera jako myšky, jinak to schytáte. V zaměstnání jde…

Nejčtenější články

Doporučujeme