Moët & Chandon Rose Imperial, 1550 Kč Foto: Archiv firem

Moët & Chandon Rose Imperial, 1550 Kč Foto: Archiv firem

Moët Imperial, 1300 Kč Foto: Archiv firem
Pivní lázně Karlovy Vary s neomezenou konzumací piva, Esennce.cz Foto: Archiv firem
Rulandské bílé Château Valtice z roku 1991, 1990 Kč, Vinozarchivu.cz Foto: Archiv firem
 Cava, Gran Reserva Adernats Pur z roku 2012, 990 Kč, Vinozarchivu.cz Foto: Archiv firem
24
Fotogalerie

Alkoholem na Vánoce neurazíte: Tipy na vína, whisky či pivní a vinnou kosmetiku

Dříve se brala láhev alkoholu jako dárek z nouze, když člověk nevěděl, čím někoho podarovat. Těmto časům už ale dávno odzvonilo, v dnešní době flaška dobrého vína, rumu či whisky v dárkové kazetě dokáže opravdu potěšit! A nejen flaška. Alkohol dnes najdete i v kosmetice nebo lázních.

Pořídit pro člověka, kterého máte ráda, k Vánocům dobrý alkohol je rozhodně dobrá volba. Je to vlastně dárek i pro vás, protože si na sklence dobrého vína či rumu jistě pochutnáte společně. Chcete-li dárek nějak ozvláštnit, můžete vybrat víno třeba z roku, kdy se příjemce dárku narodil.

Jak zabalit lahev? Podívejte se na video:

Neplatí to stoprocentně, ale pro ženy se více hodí kvalitní víno, sekt či dokonce šampaňské, muži určitě vínem také nepohrdnou, často však ocení spíš něco tvrdšího. Zavděčíte se jim kvalitní whisky nebo rumem, určitě je překvapí i pobyt v pivních lázních, který si můžete vychutnat společně.

Pivní lázně už jsou docela běžné, dnes už však existují dokonce i lázně vinné. Pokud alkoholu neholdujete vůbec, vyzkoušejte alespoň kosmetiku z piva či vína, vyrábí se jak pro muže, tak i pro ženy. Inspirovat se můžete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud