Ally McBealová je bojovnice

19. 11. 2001
Ally McBealová je bojovnice
To, že Ally McBealová bojuje občas v soudní síni a občas také se svými kolegy, ví snad skoro každý. My se ale podíváme na to, jak Ally bojuje v České televizi o přízeň diváků.

Ally McBealová je bojovnice

Klepněte pro větší obrázek To, že Ally McBealová bojuje občas v soudní síni a občas také se svými kolegy, ví snad skoro každý. My se ale podíváme na to, jak Ally bojuje v České televizi o přízeň diváků.

Seriál Ally McBealová běží na ČT již od 8. ledna roku 2000 a od té doby jsme mohli vidět již čtyři řady. 

Od poloviny letošního dubna mohli diváci tento seriál najít od 20.00 hodin v úterní nabídce programu ČT1. Navzdory tvrdé konkurenci, které byl seriál v tomto čase vystaven dostává "mile trhlá a stále o sobě pochybující" Američanka a neméně "šíbnuté" její okolí přednost v průměru od 442 tisíc (tj. 5,3 %) dospělých, což představuje zhruba 11 z každé stovky diváků starších patnácti let, trávících úterní večer ve společnosti televize.

Klepněte pro větší obrázek

V publiku bylo zastoupeno 1,7krát více žen než mužů.

Podle věku se Ally McBealová těší největší pozornosti u diváků ve věku 15 až 34 let, v průměru ji sledovalo 243 tisíc. Nejméně ji vyhledávali senioři od 55 let výše.

Podle vzdělání, Ally McBealová nejvíce oslovila diváky s úplným středním vzděláním. Nejméně, a to je zajímavé, se zamlouvá vysokoškolsky vzdělanému publiku.

Z hlediska sociálně ekonomického postavení si Ally McBealovou berou za společnici nejvíce diváci z rodin s nejvyššími příjmy a nejlepší životní úrovní. Seriál nejméně zaujal diváky s nejnižším sociálně ekonomickým statusem, kde průměr sledovanosti byl nižší než 5 %.

zdroj: David Jirušek
pověřený vedoucí PR & Promotion

Pokud vás seriál opravdu zajímá, měli byste určitě navštívit české stránky o seriálu. Dozvíte se mnoho informací ze zákulisí, spoustu fotografií i zvukových souborů.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na pracovním poli jste doslova nepřemožitelní. Patříte-li do řad vedoucích pracovníků ve vyšším managementu, tak sklidíte fenomenální úspěchy. Také se bude dařit jedincům pracujícím v…

Nejčtenější články

Doporučujeme