Americké agentury už připravují úmrtní oznámení Lindsay Lohan

31. 3. 2010
Americké agentury už připravují úmrtní oznámení Lindsay Lohan
Herečku Lindsay Lohanovou (23) to asi nepotěší. Noviny, které sledují její život, se chtějí pojistit. A tak si už připravily články pro případ, že zemře.

Několik agentur si už připravilo biografické články pro případ jejího náhlého úmrtí. Chtějí se vyhnout situaci, v níž se ocitly po nečekané smrti Heathe Ledgera.

"Když zemřeli Heath Ledger a Brittany Murphyová, všichni jsme psali články hrozně narychlo. Nechceme se do takové situace dostat znovu," sdělil listu Metro americký novinář.

Novináři věří, že Lindsay patří k hollywoodským hvězdám, které zemřou mladé. Už má za sebou totiž několik pobytů v odvykacích klinikách a v současnosti se zdá, že ji čeká další.

V poslední době byla diva několikrát viděna na veřejnosti opilá a s podezřelým bílým práškem kolem nosu.

Její rodina se ze všech sil snaží přesvědčit ji, že se jí závislost na drogách a alkoholu znovu vymkla z rukou. Lindsay si ale zatím pořád myslí, že všechno zvládá.

Foto: iCelebZ.com

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zkraje nového týdne jste plni ideálů a nemáte strach chopit se své příležitosti jako praví bojovníci. V posledních týdnech jste to neměli vůbec jednoduché, ale s tím je nyní konec! Síla…

Nejčtenější články

Doporučujeme