Americké šampiónce v psaní esemesek je třináct

15. 5. 2007
Americké šampiónce v psaní esemesek je třináct
Třináctiletá Morgan Pozgarová posílá přátelům ze svého mobilu v průměru 8 000 zpráviček měsíčně, tedy 260 denně. Není tedy divu, že se v tomto oboru stala americkou přebornicí.

Titul získala dívka z Claysburghu v Pennsylvánii díky soutěži, v níž bezchybně přepsala píseň z muzikálu Mary Poppins rychleji než jejích 249 soupeřů z celých Spojených států. Domů si tak odnesla 25 000 dolarů, tedy přes půl milionu korun. V semifinále Morgan porazila Michaela Nguyena, třiadvacetiletého inženýra. "Prostě jsem nebyl dost rychlý." přiznal Nguyen. "Porazila mě malá holka, ale to se holt stává."

Ve finále se pak Morgan utkala s jednadvacetiletou Eli Tiroshovou, která byla sice rychlejší, ale udělala v textu chybu. Malá šampiónka, která za neomezené posílání zpráv SMS platí pět dolarů měsíčně, chce výhru utratit při nákupech na Mannhattanu. Chce si mimo jiné koupit nový telefon, protože, jak zjsitila, její telefon je "už je pěkně ošlapaný."

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jako Býkům se vám nyní na pořad dne dostává téma kariéry a pracovního posunu. Planety vám přejí, takže vaše osobní prestiž bude na vzestupu. Díky Jupiteru potkáte důležitou osobu, která…

Nejčtenější články