Americkým hvězdám zdrženlivost nic neříká

3. 1. 2006
Americkým hvězdám zdrženlivost nic neříká
Přestože se washingtonská administrativa v rámci boje proti AIDS a dalším venerickým chorobám, ale také kvůli celkovému ozdravění morálky snaží vštípit mladým Američanům, že mají být sexuálně zdrženliví a s intimním životem začít až po svatbě, její snaha se míjí účinkem. Není se čemu divit. Vždyť i celebrity, k nimž lidé vzhlížejí jako ke vzorům, jim skýtají opačné příklady.

Potvrdil to ostatně i jakýsi průzkum mezi hereckými a pěveckými hvězdami, které se svěřily se svými prvními milostnými zážitky.

Z panenství, jehož je ochotna se vzdát až po svatbě, si učinila součást své image popová princezna Britney Spearsová, jež vyzývala fanoušky k následování. Ve skutečnosti se o ně nechala připravit jako osmnáctiletá přítelem a kolegou Justinem Timberlakem.

Ve stejném věku poprvé okusila sexuální vášeň také Marcia Crossová, protagonistka seriálu Desperate Housewives (Zoufalé hospodyňky), již do milostného života zasvětil její tehdejší přítel. Pořádně si přispíšil například Johnny Depp, který první sexuální zkušenosti získal už jako třináctiletý. S fanynkou starší o pouhé dva roky, která ho o panictví připravila na zadním sedadle zájezdového autobusu, v němž se svou kapelou jezdil na koncertní šňůře napříč Spojenými státy. David Duchovny to vydržel o rok déle. Ve čtrnácti upadl do osidel o rok starší spolužačky. „Věkový rozdíl byl sice nepatrný, zato byla značně zkušená,“ vzpomíná herec.

Exmanžel Pamely Andersenové Tommy Lee rovněž nechtěl čekat příliš dlouho. Ve třinácti se pomiloval s důvěrnou přítelkyní starší sestry, která je však přistihla v nejlepším. Na ztrátu panenství příliš ráda nevzpomíná Tatum O´Neilová. Když podlehla nátlaku jednoho z kaskadérů, bylo jí sladkých patnáct. „Nebylo na tom vůbec nic romantického, jenom to strašně bolelo,“ vybavuje si.

V šestnácti se s nevinností rozloučil Evan McGregor, kterého svedla o deset let starší žena, od níž se nechal odvést domů na závěr vydatného pijáckého tahu. „Nikdy jsem se nedozvěděl, jak se jmenovala. Nejdřív jsem se jen tak muchlali a pak převzala iniciativu. Vím jen, že byla skutečně dobrá učitelka,“ rozplývá se Evan.

Věk čtrnácti let považoval za optimální pro start na milostné kolbiště také Ozzy Osbourne. Jeho dcera Kelly se na ně pustila o dva roky později než otec.

Zpěvák skupiny Coldplay Chris Martin vydržel bez postelových hrátek až do dvaadvaceti. Teď toho spíš lituje, je totiž přesvědčen, že s nimi měl začít podstatně dříve.

Šestnáctiletá Cher, která v té době byla ještě zcela neznámá, podlehla partnerovi na jednu noc. Měla však hned poprvé štěstí na zkušeného a vyhlášeného hollywoodského svůdce. Nebyl jím nikdo než v té době pětadvacetiletý Warren Beauty.

Rekordmanem, jenž se rozhodl uvést útržkovité teoretické informace z oblasti pohlavní výchovy do praxe, je alespoň podle věku, kdy s ní začal, bezesporu Anthony Kiedis. Zpěvák Red Hot Chilli Peppers projevil už jako dvanáctiletý jednoznačný zájem o osmnáctiletou přítelkyni vlastního otce. „Zeptal jsem se ho: Můžu se pomilovat s tvou přítelkyní? Odpověděl: Jistě. Užij si to!“

Ani Elvisova dcera Lisa Marie Presleyová nijak neotálela se získáváním milostných zkušeností. Její intimní zpověď šokovala i zkušeného DJ Howarda Sterna. Ženou se stala v patnácti zásluhou víceméně neznámého drogového dealera.

Brooke Shieldsová si uchovala nevinnost až do devatenácti. Na vysokoškolské koleji však neodolala Deanu Cainovi, jehož později proslavila role Supermana v úspěšném televizním seriálu. Čestnou výjimku, nad níž by zaplesalo srdce i sebezarytějšího moralisty, tvoří mezi mediálními celebritami zřejmě Lisa Kudrowová. Přestože její nejznámější úloha Phoebe ze seriálu Přátelé ji řadí spíš mezi značně lehkomyslné a přístupné ženy, v reálném životě si panenství uchovala skutečně až do svatby. Bylo jí už dvaatřicet, když se oddala svému čerstvému choti Michaelu Sternovi. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve finále zářijového měsíce budete v práci neobratní a nesoustředění. Už nevíte, jak zaujmout šéfa. S kolegy si také nerozumíte a máte dojem, že vám hází klacky pod nohy. Milí Berani,…

Nejčtenější články

Doporučujeme