Amy Winehouseová má tvář zohyzděnou zánětem

17. 3. 2008
Amy Winehouseová má tvář zohyzděnou zánětem
Zpěvačka Amy Winehouseová, která budí pozornost střídavě drogovými excesy a kvalitní hudbou, má další problém. Nyní jí diagnostikovali bolestivý zánět kůže v obličeji s hnisavými puchýřky.

Nemoc impetigo, lidově česky zvaná chrásty, postihuje většinou děti, pro zpěvačku znamená další nepříjemnou zkušenost, která ji potkala hned poté, co se přestěhovala do nového bytu ve východním Londýně. Zánět zpěvačku vyděsil a okamžitě vyhledala pohotovost. Lékař diagnostikoval zánět způsobený stafylokoky a streptokoky.

Zpěvaččin tiskový mluvčí potvrdil diagnózu: "Amy je na antibiotikách. Jde o vysoce nakažlivou nemoc, což je nepříjemné, protože v těchto dnech měla Amy nastoupit na další odvykací léčbu. Takto musí zůstat ještě pár dnů doma." Léčbu jí nařídili šéfové nahrávací společnosti a trvají bezpodmínečně na tom, aby ji největší hvězda letošních cen Grammy co nejdříve podstoupila.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Někomu se lepí v pondělí smůla na paty, ale pro Váhy platí jiná pravidla. Pracovní atmosféra voní Vánocemi, a proto se nikdo nerozčiluje a nevyvolává konflikty. Navíc se vám, milé Váhy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme