Anděl Allianz 2005... Aneb co jste v televizi neviděli

7 komentářů

guzzi
1. července 2006 • 12:42

jejdaa ja andela nevidela vubec:(sjem byla v nemocnici:(

V.P.N.
6. června 2006 • 15:53

Dobrý den autorko jh,
jen jsem upřesnit několik věcí.
Máte pravdu, že po cca. 3 metrech od vstupu do sálu tam byl kamareman, ale nemusí vám ho být líto, jelikož jeho prostor byl ohraničen cinema stojany a lidé měli možnost ho obejít z pravé strany kde bylo cca. 2 m místa a nebo z levé strany. Možností byly dvě a po obou stranách čekali hostesky, aby informovali hosty o jejich sezení. Před podiem samozřejmě byly zase cinema stojany pro ochranu televizní techniky a co se týče security personálu, tak jsme vybrali ty menšího vzrůstu záměrně, aby hosté měli dobrý výhled na to co se na podiu děje. Samozřejmě, že jsme tam stejně jako třeba ke vstupům do zákulisí mohli dát dvou metrové muže, ale místo toho tam pracovala i z jinými Jana, která sice váží 62kg, ale dokáže dělat stejně dobrou práci jako kterýkoliv muž. Tedy pokud nemáte nic proti ženám vykonávajících tento druh práce… Tak vysílačku měla vzadu za pasem a náhlavku na uchu (proto odpadá nějaké vaše potřásání vysílačkou).
S pozdravem Victor Pilař Nikolajev V.A.N. Group Int. s.r.o.

...jeste ja..
17. března 2006 • 19:36

Nemuzu si pomoct, ale mne se Anetka libi daleko vic na tyhle fotce: http://www.spb.namiste.cz/ i kdyz bez vizazistu a sminek. A vubec tak nejak z cely particky dycha atmosfera... Skoda ze je to uz za ni, uz maji jinou zpevacku. Apropo pustte si na tomto webu tu sqelou mp3! :-)

...
17. března 2006 • 19:28

kdyz vono to v reali vypadalo jeste hur nez na ty fotce...:-)

Saapi
17. března 2006 • 18:47

Tohle ale přece vůbec není Anetin styl, to jí musel naordinovat nějaký vizážista. Vzpomeňte si ještě na tu nenápadnou holku v Superstar, které byly všechny výstřednosti spíš proti srsti. Navíc a to nemluvím o vkusu, přijít na tak slavnostní událost jako např. Slavíci v něčem co silně připomíná uniformu z dob císaře pána je přinejmenším neslušné a nedůstojné.

Kvapi
17. března 2006 • 8:54

Lendys, podle mě, má Aneta jen svůj styl a toho se drží.Oblečení, které nosí, je mnohdy dražší něž plno různých šatů, které nosí naše např: zpěvačky.
Vemte si např. Karla Gotta, u toho jsme všichni zvyklí na oblek a on to má jako svou image, tak chodí jen v oleku.Pepa Vojtek má jako rocker image otrhané "džísky", dlouhé vlasy atd, také už si na to každý zvykl.A je více takových.Tak nechápu proč všichni odsuzují Anetu Langerovou.Zpívá pěkně, tak proč odsuzovat podle vkusu?Vás přece také nikdo nesoudí...

Lendys
16. března 2006 • 13:00

výborný článek! A jak se říká, když byl konec dobrý, tak všechno dobré;) PS: módní kreace Anety jsou opravdu příšerné - tímto už to holka s tou svou "originalitou" a snahou o "nekomerčnost" přehání:(

Doporučujeme

Články odjinud