Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělské čarování: Jak prosit ty správné anděly ve vhodný den

Andělé jsou tu s námi, drží nad námi ochrannou ruku a dokáží pomoci, pokud si o pomoc řeknete. Víte jak a kdy? Třeba úterý je skvělé pro finanční pomoc, naopak v pátek je silná energie lásky.

Pondělí

Pondělí se točí okolo energie Luny. V tento den se můžete zabývat energií žen, vším, co souvisí s rodinnými záležitostmi, dětmi, úspěchem v duchovním postupu, zdravím, emocemi nás nebo jiných lidí. Ale také je možné požádat o pomoc při hledání ztracených věcí, objevování škůdců a zlodějů.

Na pomoc můžete zavolat archanděla Gabriela, vládce pondělí a krále andělů větru – jeho jméno je Arcan. Pro rituální kouzlo je vhodné zavolat Abuzahar (Abuzohar). Patří sem ale také Zachariel, Ofaniel a mnoho dalších. Pamatujte, že všem lunárním andělům vládne Bohyně.

Vůně: jasmín, citron, lilie, meloun, santalové dřevo, leknín

Barvy: modrá (všechny odstíny), stříbrná a bílá. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly: nevhodný čas je, když je Měsíc v Kozorohovi, Štíru nebo Panně

Pokračování 2 / 7

Úterý

Úterý je vhodné pro řešení finančních a obchodních záležitostí. Nákup, prodej, to vše se vyplatí řešit v úterý. Můžete také pracovat na nezávislosti, odvaze, energii, odhodlání, soběstačnosti, touhách.

Pro pomoc můžete zavolat archanděla Uriela a Camelluse. Rozmyslete se však dobře, než zavoláte tyhle anděly – terminátory. Pomáhají s velkou silou a vytrvalostí. Pomáhají nám riskovat, soutěžit, zapojit se i fyzicky a dosáhnout svých cílů.

Vůně: bazalka, káva, koriandr, zázvor

Barvy: červená, růžová a odstíny těchto barev. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly: Nevhodný čas je v době, kdy je Měsíc v Raku, Vahách nebo ve Vodnáři

Pokračování 3 / 7

Středa

Středa znamená činnost, rychlost, komunikaci. Je to dobrý den pro novináře, spisovatele, pro obchodování a podpis smlouvy (stejně jako pro soudní řízení), nové kontakty, studium, návštěvy přátel. Energií, kterou můžete získat/rozvíjet, je: duševní činnost, tvořivost, dovednost, uvědomění, rychlé učení, inteligence.

Můžete povolat Rafaela, Miela a Seraphila, aby vám pomohli. Jsou to strážci Merkura. Seraphil je velitel Serafimu, nejvyšší z princů.

Vůně : bergamot, šalvěj, eukalyptus, levandule, mentol

Barvy : oranžová, fialová, světle modrá, stříbrná. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly : Je to nevhodné v době, kdy je Měsíc ve Střelci, Rybách, Lvovi nebo v Býku.

Pokračování 4 / 7

Čtvrtek

Tento den je skvělý pro všechny finanční transakce. Také pro samostatnou výdělečnou činnost, výzkum, studium, cestování, společenská shromáždění, charitativní akce. Můžete pracovat na vlastních touhách, důstojnosti, bohatství, respektu, inspiraci, čestnosti, důvěře.

Na pomoc můžete povolat Sachiela – anděla čtvrtku. Prosperita, finanční růst a realizace projektů/obchodů jsou pod záštitou tohoto dne.

Vůně: klín, med, yzop, muškát, šalvěj, hvězda anýzu

Barvy : pro svíčkovou magii v kombinaci s tím, že chcete vyřešit hojnost všeho druhu, jsou nejvhodnější purpurová, královská modrá. Zelená svíčka je vhodná pro řešení finančních problémů.

Kdy nevolat anděly : Když je Měsíc v Kozorohu, Štíru, Blížencích nebo Panně

Pokračování 5 / 7

Pátek

V pátek je silná energie lásky, lidských vztahů, plynoucí komunikace, uměleckých děl, malby, hudby, řemesel, vylepšování domácnosti, nákupů a plánování setkání. Můžete pracovat na lásce, kráse, harmonii, přátelství, manželství, kouzlu, jemnosti a rozjímání.

Pro pomoc povolejte Rachiela, Sachiela, Uriela, Anaela, Hagiela, ale také Rafaela. Budou rádi, že pomohou se vším, co se točí kolem lásky, harmonie a krásy.

Vůně : jablko, heřmánek, růže, vanilka, ylang-ylang, gardénie, pelargónie, kardamom, tymián

Barvy : smaragdově zelená (také odstíny zelené) a růžová. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy nevolat anděly : Když je Měsíc v Beranu, Štíru, Lvovi nebo Panně

Pokračování 6 / 7

Sobota

V sobotu se zaměřte na rodinu, hospodářství, společné podniky, odpuštění dluhů, negativní vztahy, zbavování zlozvyků, jednání o poslední vůli. Můžete řešit problémy a překážky, tvrdou práci, vztahy se staršími lidmi, disciplínu, vážnost, odhodlání, trpělivost.

Na pomoc můžete zavolat Orifiela, Kafsila, Zapkiela a Maela. Tito andělé se zvláště zajímají o autority, karmické lekce a hranice. Pokud potřebujete praktičnost, trpělivost, zavolejte Cassiela. Jsou nablízku, když se chystají velké změny.

Vůně : myrha, pačuli, mimóza

Barvy : černá, šedá, stříbrná. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy anděly nevolat : Když je Měsíc v Beranu, Raku nebo Rybách

Pokračování 7 / 7

Neděle

Tento den je pod vlivem Slunce. Práce v komunitách, dobrovolnické organizace, sporty ve volné přírodě, setkání s lidmi, vše, co se týče skupin, provozování trhu, loterií a zdravotní péče.

Můžeme volat Archanděla Michaela, ale každou hodinu dne má pod patronací pomocný anděl. Michael (první a osmá hodina), Anael (druhá a devátá hodina), Rafael (třetí a desátá), Gabriel (čtvrtá a jedenáctá), Cassine (pátá a dvanáctá), Sachio (šestá), Samael (sedmá). Pokud chcete dořešit to, co jste za týden nestihli, povolejte Metatrona. Sluneční andělé pomáhají s dokončováním cílů, pokud jsou prospěšné, s pokrokem, úspěchem, zdravím, vědomím, loajalitou, velkorysostí, čestností.

Vůně: cedr, skořice, pomeranč, citron, kadidlo, rozmarýn, šafrán

Barvy: žlutá, zlatá, ale také červená a karmínová. Pro kouzlo svíček jsou tyto barvy nejvhodnější.

Kdy anděly nevolat : Když je Měsíc ve Vodnáři, Vahách nebo Blížencích

Doporučujeme

Články odjinud