Andělské vlasy

3. 1. 2007
Andělské vlasy
S příchodem nového roku přichází celá řada změn a to nejen v datu. Co se takhle podívat blíže na své vlasy a dopřát si krásný nový účes podle posledních trendů a zároveň takový, který bude slušet? Blondýnky pozor, je tu nová kolekce právě pro vás. Zavolejte na pomoc svého kadeřníka, který vám vytvoří účes na míru vašemu vzhledu i osobnosti.

Krása jednoduchosti nám pokaždé dovolí dotknout se ticha. Čisté linie. Průsvitné materiály. Vzdušná prázdnota. Tiché úniky do snů. V jejich přítomnosti můžeme utišit horečné hi-tech přetížení a pohledět na přikázání Zenu, abychom ulevili své duši a znovu jí vzkřísili. Čas se zpomaluje. Ticho se stává výmluvným.

A najednou vidíme nádherný široký výhled, klidnou nekonečnost oblohy, dotýkající se oceánu, a zároveň dokážeme rozjímat o nekonečně malé kapce deště, padající do lesklého jezera, a její schopnosti vytvořit zvětšující se kruh na hladině. V tu chvíli víme, že každá věc, kterou uděláme, má svou reakci. Uvědomujeme si, že se musíme starat o vzduch, který dýcháme, vodu, kterou pijeme a jídlo, které jíme. Zaměřit se spíš na lidi než sám na sebe. Využít technologii pro dobrou věc.

Hledáme svůj poetický minimalismus v jemných látkách a novém módním vyjádření. Své domovy krášlíme příjemně organickými doplňky a prostředí, kde se pohybujeme, ergonomickými tvary tak, aby stavby šly ruku v ruce s přirozeným světem a nikdy proti němu.

V tomto duchu se nesou i vlasový trend nazvaný Nordic Serenity, který vytvořili odborníci pro kolekce Wella Trend Vision 2007. Andělsky působící vlasy se lesknou čistotou a zdravím. Chladné světlé blond odstíny s nejjemnějšími světlými i tmavšími odlesky jsou pro tento trend typické. Pomocí barvy je minimalizován kontrast, takže efekt je fantasticky zářivý. Střihy jsou jemné a plynulé, jakoby objímají hlavu a hladí ramena. Malé části vlasů jsou ostříhány nakrátko, aby zdůraznily celkovou délku, jiné sekce jsou zvlněny k vizuálnímu podtržení těch rovných. Celý účes dýchá čímsi nadpozemským.

Klíčovým posláním nových Wella trendů je umožnit ženám i mužům projevit prostřednictvím účesu svou neopakovatelnou individualitu a zároveň vypadat módně. Účesy, inspirované těmito trendy, můžete žádat u svého kadeřníka, který vám jako zkušený profesionál nejlépe poradí a pomocí sofistikovaných barvicích a střihových technik a kvalitních pečujících i stylingových přípravků vytvoří účes přesně na míru vaší osobnosti. Zároveň vám doporučí přípravky i pro domácí péči tak, abyste dokázali svůj účes co nejpohodlněji udržovat sami až do další návštěvy salonu. Vše pro perfektní výsledek a zdravím zářící vlasy.

autor: Simona

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nezůstávejte ve vztahu s někým nevhodným. Občas se stává, že se cesty dvou lidí rozdělí a už si nemají co říct. Hlavně si dávejte pozor, ať nezasáhnete své potomky. I tak…

Nejčtenější články

Doporučujeme