Andrea Verešová: Tvrdě maká na své postavě, špeky se na přehlídkách netolerují!

15. 4. 2011
Andrea Verešová: Tvrdě maká na své postavě, špeky se na přehlídkách netolerují!
Modelka Andrea Verešová (30) tvrdě maká na své fyzické kondici a nezapomíná ani na formování postavy. Na přehlídkách to prý ani jinak nejde. "Špeky" a povislou kůži pořadatelé netolerují.

Už něco přes půl roku má Andrea doma současný wellnes hit, posilovací stroj Power Plate.

K oblíbenému plavání si na něm tedy přidává neméně pravidelné cvičení a viditelně jí jde tato kombinace k duhu.

Nejnověji, jako milovnice luxusu, se zhlédla v novém designovém kousku zmíněného přístroje, který si na vlastní kůži hned vyzkoušela.

Kromě klasických funkcí má tento skvost, jednu "drobnůstku" navíc - je osázen 46 000 křišťály firmy Swarovski, které tvoří květinové ornamenty.

Tato parádní novinka přijde na 400 000 korun. Ale ten, kdo nelpí na nákupu levných věcí, si může si pořídit i jiný typ, o sto tisíc dražší s červenými křišťály. Inu, nekupme to, za ty peníze.

"Šperky z křišťálů mám ráda, která žena ne? Odolat jejich kombinaci se strojem na cvičení zkrátka nešlo, tak jsem si ho s radostí otestovala. Je to skvělý kus a luxusní ozdoba každého interiéru," povzdechla si zasněně Andrea. Zda si ho pořídí ale neprozradila.

KAŽDÝ DEN NOVÉ SLEVY NA JEDNOM MÍSTĚ!

ČTĚTE TAKÉ:
Bartošová: Auto za milion si vzala, ale na kšeft se vykašlala!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerské soužití nemusí být teď takové, jaké byste si ho představovali. Vaše ego je nastaveno na stoprocentní prožitky. Umíte naplno milovat, ovšem v případě, že vás někdo zradí, tak…

Nejčtenější články

Články odjinud