Komentáře k článku zpět na článek

SandraN 6. 6. 2017 | 23:20

No dámy, to jsou výrazy, co když je to skutečný dotaz od skutečné holky, ta až si přečte některé reakce, bude snad i litovat, že sem vůbec psala.
Proč by nemohlo být možné, že někomu ten život tak ufrnkl, že se prostě ještě s někým nestihl dát dohromady...? Klidně to může být realita. Jsou i lidi, co to nejhezčí v sexu zažijí až po rozchodu s dlouholetým partnerem. Potkáváš je za manželství, nasupené, otrávené, a pak za čas jen září s někým jiným. Někomu to nevyjde napoprvé a někdo se bojí to i zkusit, aby si nezadal, aby nebyl zklamaný, někdo si není jist, zda ten druhý za to stojí. Jsou holky, co dovedou skočit i do víc postelí najednou a jsou váhavky. Každá třída má svoje třídní krasavice, některé jsou terčem zájmu, jiné tím kluky odrazují, poněvadž si řeknou, na tu já stejně nemám. Znám holku, co je fakt ošklivá. Má velice pohledného muže, baví ji její práce, kterou umí, mají pěkný barák a sportovní aktivity, které mnozí krásní lidé kolikrát ani nepěstují. No, každý jsme nějaký. A zda je holka třídní kráska nebo ošklivka, to snad každá ví. Tak jí to nebudeme závidět, ne? Ani to, že není ulítaná kolem dětí jako my. Její věc, že dlouho vybírala, možná nemá zmeškáno, možná její škoda, že si nic neužila. Kdo ví. Jaká slova bych skutečně v jejím případě nepoužila? Asi tato: VÍŠ JÁ CELÝ ŽIVOT ČEKALA NA NĚKOHO JAKO JSI TY. JÁ MÁM SVOJE ZÁSADY OD MLÁDÍ, U MĚ HNED TAK NĚKDO NEPROJDE SÍTEM. KDYŽ UŽ TO S NĚKÝM ZKUSÍM, PAK SI MUSÍM BÝT SKUTEČNĚ JISTÁ, ŽE TO JE TEN PRAVÝ. Prostě nic teatrálního, kdybych byla v její situaci, brala bych to tak, že je celkem jedno, kolik jí je,. vzala bych to tak nějak přirozeně, že s někým strávím noc, udělala bych si ten den s ním předtím hezký a oboustranně se mírně přiopila. Nic nepředstírat, zbytečně to nerozebírat, uvidí sama. Nezpovídat se mu, nelitovat se, nedělat ze sebe něco jiného, než jsem. Pokud o tom začne on sám, pak podle situace. Něco si snad o tom přečetla, ne? Nakonec třeba bude ten kluk i rád. Jednou to je poprvé, neměla bych zbytečně velká očekávání, je možné, že se rozejdou kvůli něčemu úplně jinému, každopádně je fajn, že potkala prima člověka, co jí je s ním hezky, takže i kdyby to skončilo, ten zážitek za to jistě bude stát. A konečně, třeba by se mohla poradit se svým gynekologem a ten dotyčný by nemusel nakonec ani nic vědět....Ten problém ale nevidím tam, že ona je panna, ale tam, že to až příliš řeší. Znám člověka, co se naučil plavat až k stáru, celý život se bál vody, cítil se trapně na koupališti, až pak si řekl, no a co, jsem snad horší, než ostatní a šel do toho a HLAVNĚ NA TOM, CO SI MYSLÍ OSTATNÍ, MU ANI ZA MÁK NESEŠLO. To je v hlavě, ne tam dole....

Mata69 6. 6. 2017 | 18:03

Jémine, když já jsem tak krásná a tak skvělá a ti kluci ze střední co kolem mě lítali jak vosy, ti už jsou fuč...a ostatní všechno je nepoužitelný, o to bych si kolo neopřela. Přeci když jsem tak dokonalá, tak to je snad jasné. Bože můj, tady není problém v tom, že je panna, tady je problém v tom, že je panna protože je tak pitomá.

farah.farah 6. 6. 2017 | 17:44

Rambíša: Tak moc si neumím představit že holka co má silnější panenskou blánu, kde je to poprvé opravdu bolestivé se sama odpaňuje robertkem.......... jinak ale souhlas v tomhle věku bych taky čekala že robertka má a minimálně to s ním zkusila............ono ji to nenaučí jak se chovat v posteli s chlapem, ale alespoň bude mít nějaké základy toho jak její tělo reaguje na vzrušení.

farah.farah 6. 6. 2017 | 17:42

Tak trošku mne zaráží jakým stylem slečna o sobě píše taková jsem krasavice krásná nejhezčí ze všech.............ale pominu to a k samotnému tématu. Ona je leckterá dřevo i když panna není a navíc některým párům to trvá, než se sehrají. Pokud je ten kluk normální a má ji rád tak boha snad neuteče jen kvůli tomuhle. Ono né každá na poprvé krvácí, tak že to chlapík ani poznat nemusí. V podstatě má dvě možnosti, buď mi nic neříkat a prostě se uvidí jak to dopadne a nebo mu to říct. Možná by pro n ibyla nejlepší střední cesta.........nemusí rovou říkat pana, ale může se mu svěřit že nemá zrovna moc sexuálních zkušeností.....z jeho reakce pak uvidí co je to zač, pokud se zděsí a prchne, pak mu stejně o nic víc než ten sex nešlo.;)

Vanity 6. 6. 2017 | 09:11

No, tak to je neskutečně namyšlená kráva. Možná problém ve vzhledu nebyl (kdo ale ví, jestli je tak krásná, jak si o sobě myslí), ale důvodem, proč si někoho nemohla najít je ten, že je to prostě kráva - a s takovou normální chlap nechce být.

Rambíša 6. 6. 2017 | 08:14

No,tohle jsem řešila v 16 letech...Ale dávno už slečna mohla využít pomůcku a připravit se na intimní život....Nevím,tady to vypadá,že jí vlastně ani sex nechyběl,jinak by už mnoho let sexovala aspoň sama se sebou.

Přečtěte si také

Horoskopy

Objeví se možnost finančních transakcí, které vám mohou zajistit blahobyt na dlouhou dobu. Chytrý…

Nejčtenější články

Články odjinud