ANETA (40): Manžel mě nakazil pohlavní chorobou, rozvedla jsem se

18. 2. 2020
ANETA (40): Manžel mě nakazil pohlavní chorobou, rozvedla jsem se
Aneta zažila něco, co si nepřeje žádná z nás. Nevěra jejího manžela byla nejen zradou a potupou, ale i zdravotním problémem, který jí její záletný muž způsobil. Manželství jeho podraz a neopatrnost neustálo.

Můj bývalý manžel má partu kamarádů, která mi nikdy nepřirostla k srdci. Pánové dost popíjejí, a když se takzvaně urvou ze řetězu, přestávají se kontrolovat.

Akcí, na které byly pozvané i partnerky, bylo tak málo, že bych je spočítala na prstech jedné ruky. Jednak o nás na svých spanilých jízdách nestáli, jednak jsme to nemohly vydržet my, zástupkyně něžného pohlaví.

A tak jsme postupem času účast na takových mejdanech odmítaly, i když jsme byly – pravda, ne příliš nadšeně – pozvány. On nás koneckonců nikdy nikdo moc nepřemlouval.

Časem jsme pochopily, proč tomu tak bylo. Zastupovala nás jiná děvčata. Očividně svolná k odvážnějším dobrodružstvím než my, obyčejné holky.

Z jednoho takového výletu mi manžel přivezl opravdu nepěkný suvenýr. Už jsem si zvykla, že po návratu s partou je nepoužitelný, má kocovinu a ještě je protivný. Tentokrát to ale překročilo veškeré meze.

Sex jsme spolu měli často. Možná i proto mě ani nenapadlo, že by měl potřebu si někam „odskakovat“. Jenže zhruba dva týdny po jeho návratu z pánského víkendu jsem začala mít nepříjemné gynekologické potíže, svědění a výtok.

Okamžitě jsem šla k lékaři a dozvěděla se diagnózu, která mě naprosto zdrtila. Měla jsem kapavku. Hned mi bylo jasné, odkud vítr fouká. Uhodila jsem na manžela a ten se přiznal. Na chalupu ke kamarádovi si pozvali pár „lehkých děv“. Prý to nikdy předtím neudělali, nebylo to z jeho hlavy, byl opilý a moc si neuvědomoval, co dělá…

Prostě samé řeči. Obvolala jsem ostatní partnerky a varovala je. Ukázalo se, že nejsem jediná postižená. Tenhle vypečený víkend rozbil několik manželství i naši důvěru v muže obecně.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, na Škaredou středu jste tak trochu naštvaní, protože se nadřízenému nelíbí vaše práce. Nevíte si rady, jak vše zlepšit. Přitom jste tak kreativní. Šéf je spíše ze všeho…

Nejčtenější články

Doporučujeme