Aneta Langerová není slyšet v rádiích

18. 11. 2004
Aneta Langerová není slyšet v rádiích
První česká SuperStar Aneta Langerová vydala v září album "Spousta andělů". CD se podle zpráv prodává dobře, ale z rádií není slyšet téměř žádná píseň. Jak je to možné?

Vydavatelství BMG vybralo z alba píseň Delfín a rozeslalo je do rádií po republice. Píseň párkrát zazněla, ale v současné době ji prakticky neuslyšíte.

Kiss Jako jediné hraje písně Anety, jak to jen jde. Letím ke hvězdám hráli až 6x denně. Delfín se hraje již méně, ale alespoň jednou denně.

Kiss Praha Pražský Kiss se zaměřuje na ženy a hraje především nežné a klidné písně. Aneta tam moc nezapadá.

Evropa 2 Evropa 2 byla oficiálním partnerem SuperStar. Delfína ovšem na tomto rádiu neuslyšíte. Pro iDnes řekl programový ředitel Evropy 2 Petr Vladyka: "Ve chvíli, kdy byla vydána Anetina deska, jsme měli o spolupráci nějakou představu. Aneta měla jinou představu, a proto jsme se na další spolupráci nedohodli, Aneta je rockerka, lehce undergroundová, my jsme spíše popové rádio. Tyto dvě filozofie si navzájem nesedly."

Impuls Píseň Delfín rádio nehraje, neboť se rádio řídí hudebními testy posluchačů a těm se prostě píseň nezdá dobrá. Impuls hraje alespoň Anetinu starší píseň Letím ke hvězdám.

City Rádio City singl Delfín také nehraje, neboť u posluchačů vyvolal rozporuplné reakce. Ti prý čekali rokovější Anetu. Rádio ovšem hraje asi 3x denně singl "Nahá noc". Hudební ředitel rádia Lukáš Barzay řekl pro iDnes: "Podle analýzy velká skupina lidí odmítá vše, co je spjato se SuperStar. Raději rádio přeladí. Některá rádia se tomu raději vyhýbají."

Frekvence 1 Hraje starší osvědčené hity, novinky se nehrají vůbec.

Radio Expres Hudební šéf Expresradia Roman Ondráček považuje singl Delfín za nešťastně vybraný a celé debutové CD kvůli rychlosti, s kterou bylo vydáno, za nepříliš světoborné.

Beat Hraje především rokovou klasiku.

Naštěstí si můžete Anetu poslechnou v klidu doma na CD. To lze dnes koupit kdekoli, na netu třeba v Superstar shopu za 299,- Kč.

Aneta má také již své oficiální internetové stránky na www.langerovaaneta.cz. Na stránkách najdete přehled koncertů, texty a ukázky z písní, fotografie a další informace.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do nového týdne si užijete na sto procent a vlastně to ani jinak neumíte. V práci se vám daří a přicházíte se zajímavými myšlenkami. Komunikace s nadřízeným je skvělá a s kolegy si…