Angelina Jolie bude hrát Kleopatru, Brad Marka Antonia

16. 6. 2010
Angelina Jolie bude hrát Kleopatru, Brad Marka Antonia
Hollywoodští filmaři chystají nový biografický snímek o nejslavnější egyptské panovnici Kleopatře VII. Tu si v roce 1963 zahrála Elizabeth Taylor a role z ní učinila rázem ikonu stříbrného plátna.

Její lesk má teď oslabit Angelina Jolie. Producenti ji chtějí v hlavní roli životopisného snímku Queen of the Nile, Cleopatra: The Life (Život Kleopatry, královny Nilu).

„Ano, skutečně připravujeme adaptaci této literární předlohy a role je tvořena pro a také ve spolupráci s Angelinou Jolie,“ potvrdil producent Scott Rudin pro USA Today.

Autorka knižní předlohy Stacy Schiff nápad filmařů vítá a také se jí líbí Angelina v hlavní roli. „Fyzicky je pro tuto roli dokonalá. Dokážu si představit, že by za to v budoucnosti získala Oscara,“ věří Stacy.

Na otázku, zda by mohl či měl hrát Marka Antonia právě Angelinin životní partner Brad Pitt, pak Schiff odpověděla: „Jako Markus Antonius? Brad Pitt určitě. Jsou vlastně Burtonem a Taylor dnešních dní. Denně se v bulváru rozcházejí a zase dávají dohromady."

ČTĚTE TAKÉ:
Trička proti chudobě!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pátek se budou Vodnáři cítit skvěle. Mají před sebou závažné rozhodnutí, ale je jim to vlastně jedno. Přeci se nebudou na víkend zatěžovat. Přijde to samo. Cesty do zahraničí jsou jim…

Nejčtenější články

Doporučujeme