Angelina Jolie bude hrát Kleopatru, Brad Marka Antonia

16. 6. 2010
Angelina Jolie bude hrát Kleopatru, Brad Marka Antonia
Hollywoodští filmaři chystají nový biografický snímek o nejslavnější egyptské panovnici Kleopatře VII. Tu si v roce 1963 zahrála Elizabeth Taylor a role z ní učinila rázem ikonu stříbrného plátna.

Její lesk má teď oslabit Angelina Jolie. Producenti ji chtějí v hlavní roli životopisného snímku Queen of the Nile, Cleopatra: The Life (Život Kleopatry, královny Nilu).

„Ano, skutečně připravujeme adaptaci této literární předlohy a role je tvořena pro a také ve spolupráci s Angelinou Jolie,“ potvrdil producent Scott Rudin pro USA Today.

Autorka knižní předlohy Stacy Schiff nápad filmařů vítá a také se jí líbí Angelina v hlavní roli. „Fyzicky je pro tuto roli dokonalá. Dokážu si představit, že by za to v budoucnosti získala Oscara,“ věří Stacy.

Na otázku, zda by mohl či měl hrát Marka Antonia právě Angelinin životní partner Brad Pitt, pak Schiff odpověděla: „Jako Markus Antonius? Brad Pitt určitě. Jsou vlastně Burtonem a Taylor dnešních dní. Denně se v bulváru rozcházejí a zase dávají dohromady."

ČTĚTE TAKÉ:
Trička proti chudobě!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte za sebou výbušnější období, ale to už je naštěstí minulostí. Rozhodli jste se nebrat věci osobně a problémům se prostě vyhýbat. O ničem hluboce nekonverzujete a do vášnivých debat se…

Nejčtenější články

Doporučujeme