Angelina Jolie má hrát Marylin Monroe

19. 8. 2010
Angelina Jolie má hrát Marylin Monroe
Angelina Jolie (35) by si měla údajně zahrát roli Marilyn Monroe. Novinářům však tvrdí, že o připravovaném filmu nic neví. A pochybuje, že by pro tuto roli byla ta pravá.

Okouzlující kráska by měla Marilyn ztvárnit v chystaném velkofilmu podle předlohy Andrewa O'Hagana. Sama však tvrdí, že o tomto filmu zatím nemá tušení, a dokonce si ani není jistá, že by pro tuto roli byla ta pravá.

"To je nová fáma. Ještě jsem o tom nic neslyšela. Nevím, jestli bych byla pro tu roli ta nejlepší," uvedla diva v rozhovoru pro magazín BANG Showbiz.Autor předlohy Andrew O'Hagan potvrdil, že by si pětatřicetiletá herečka měla ve filmu zahrát po boku další hollywoodské legendy George Clooneyho, který by se měl zhostit role Franka Sinatry.

Já? Ale proč ne…
Nicméně, Angelina tvrdí, že si nejdříve potřebuje promluvit s Georgem, který je zároveň blízkým přítelem jejího partnera Brada Pitta.

"Já nevím, ačkoli, ještě jsem si o tom s Georgem nepromluvila," řekla herečka se smíchem.O svých nejnovějších rolích mluvila na slavnostní premiéře filmu Salt, která se konala pondělí v noci v Empire Cinema na londýnském Leicester Square.

Hollywoodská hvězda, která se svým partnerem Bradem Pittem vychovává šest dětí, je ve filmu představitelkou špionky Evelyn Salt. U většiny nebezpečných scén prý odmítla dvojnici a zahrála si v nich sama.

"To bylo šílené natáčení. Bylo to velmi vyčerpávající, ale rozhodně to stálo za to," dodala Jolie.


ČTĚTE TAKÉ: Pětadvacetiletá Britka se vyspala s pěti tisíci muži!
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Potomci vám nyní mohou způsobit nečekané problémy. To, co udělají, vás přivede do rozpaků. Buď vás podráždí a rozčílí, nebo vás něčím nemile překvapí, prostě vyjít s nimi je teď…

Nejčtenější články