Angelina Jolie má plastiku nosu

15. 3. 2010
Angelina Jolie má plastiku nosu
V pubertě nebyla Angelina Jolie spokojená se svým nosem. Dnes už je. Partnerka Brada Pitta má totiž nos upravený k vlastní spokojenosti, nechala si ho operovat ještě co by teenagerka, kdy jí zákrok u plastického chirurga zaplatili rodiče.

O úpravě nosu a sexuálních skandálech slavné herečky píše autorka Jenny Paulová ve své knize mající v podtitulu, že se jedná o pravdivý příběh o Bradu Pittovi a Angelině Jolie.

Z publikace také vyplývá řada dalších pikantních detailů. Třeba to, že si Brad a Angelina pořídili šest dětí, ale také pět chův, které se o potomky téměř nepřetržitě starají. Ovšem nikdy ne na veřejnosti. Tam si hraje hollywoodský pár na dokonalé rodiče.

Knížka Jenny Paulové příliš radosti Angelině ani Bradovi neudělá. Zvláště podrobně totiž popisuje hereččiny sexuální skandály. Angelina podle autorky publikace měla sex s celou spoustou mužů, mezi nimi třeba i Mickem Jaggerem, ale mimo střídání partnerů holduje prý nejrůznějším sexuálním bizarnostem.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně nepropadejte depresivní náladě! Vždyť se můžete potěšit mnoha hezkými věcmi. Neberte životní…