Angelina Jolieová má tetování i na nejintimnějším místě

5. 8. 2002
Angelina Jolieová má tetování i na nejintimnějším místě
Rozpad manželství Angeliny Jolieové a Billyho Boba Thorntona provázejí hořká zklamání. Herečka se cítí tak bídně, že před novináři mluvila doslova o svlékání z kůže. Tehdy nikdo netušil, že se své kůže bude chtít jednou zbavit doopravdy. Angelina si na počátku manželství v opojení z bouřlivé lásky nechala vytetovat na levé rameno nápis Billy Bob a obrázek čínského draka.

Angelina Jolieová má tetování i na nejintimnějším místě

Klepněte pro větší obrázek Rozpad manželství Angeliny Jolieové (27) a Billyho Boba Thorntona (47) provázejí hořká zklamání. Herečka se cítí tak bídně, že před novináři mluvila doslova o svlékání z kůže.

Tehdy nikdo netušil, že se své kůže bude chtít jednou zbavit doopravdy. Angelina si na počátku manželství v opojení z bouřlivé lásky nechala vytetovat na levé rameno nápis Billy Bob a obrázek čínského draka. Po dvou letech krachujícího vztahu má ovšem pocit, že se jí tetování zažírá do mozku. Proslýchá se však, že herečka má na těle obrázek ještě jeden, a to na mnohem intimnějším místě, kde bude kosmetické odstranění velmi bolestivé.Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Přátelé hlavní hrdinky snímku Tomb Raider se shodují v jednom: Angelina je ženou činu a nehodlá couvat před problémy. Je ochotná podstoupit jakoukoli bolest, která by ošklivý nápis odstranila. �Angelina se cítí podvedená. Proto chce svého muže Billyho Boba navždy vymazat ze života. Odstraní ho ze svého srdce, odevzdá mu prsten s briliantem a chce se zbavit i toho hloupého tetování. Žádná fyzická bolest ji nezastaví, dokud neuhasí hořkost ve svém srdci,� prozradila nejbližší přítelkyně hollywoodské hvězdy.

�Mám jméno Billy Bob vytetováno také tam dole, takže už si asi nikdy nezahraju vášnivé scény,� pronesla prý na jednom z večírků ještě před krachem manželství. Proč jsem to udělala? Prostě jsem byla blbá��

Kolem slavné herečky nyní jako supi krouží plastičtí chirurgové a nabízejí pomoc. Možností odstranění tetování je hned několik a jsou velmi nepříjemné. Buď může Angelina podstoupit vypálení laserem, nebo si nechá mechanicky vybrousit pokožku, případně zkusí chemický peeling. Když nebude zbytí, dá si tetování odstranit chirurgicky.

Do podobné situace se dostal nedávno i herec Johnny Depp (39) po rozchodu s Winonou Ryderovou (30). Ten si však tetování �Winona Forever� nechal předělat na �Wino Forever� a bylo po problémech. Angelinin nápis Billy Bob se však zakamuflovat nedá. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během října se potácíte mezi dvěma světy a neumíte se normálně rozhodnout. Pořád něco měníte. Není divu, že se vám nedaří nic dotáhnout do konce. Je také docela možné, že jsou vaše plány…

Nejčtenější články

Doporučujeme