Komentáře k článku zpět na článek

kaja 8. 11. 2007 | 19:59
helena 11. 4. 2003 | 10:17

minulý týden jsem navstivila jedno z prazských multikin, v hostivaři, hned vedle kina je stara piratská lod která svým interierem velmi laka, s pritelem jsme se rozhodli ze si jeste pred filmem zajdeme na romantickou veceri, posadila jsem se ke stolu pet minut nic, deset minut nic, pak se uvolnilo misto nahorena \"kapitanskem mustku\" a ja jsem pritele premluvila abychom šli tam ze jiste nekdo prijde, celou dobu jsem se snazila zachytit pohled čisnika aby prisel, protoze pritel rekl ze pokud nikdo do peti minut neprijde pujdem jinam, mela jsem \"stesti\" za chvilku k nam prisel cisnik, rekl ze sedime dva u stolu pro tri, at jdeme pryč že dole čekaji tri lidé až se uvolní místo !!!!!! drsny, co neudelaji kvuli vetsi utrate, nikdy uz tam nepujdu...

Mirka 10. 4. 2003 | 14:26

Ještě že nepřijela (anebo škoda že nepřijela?)do hotelu Sázava ve městě Sázavě. To už by musela i někoho zabít. V létě 2002 jsme se tam stavěli na oběd. Interiér supr. Fotky známých osobností které tam byly nakrmeny.Po stolech prospekty, zahraniční majitel (myslím že z Belgie). Ceny spíš vyšší.Číšníci při několika málo hostech nic nestíhali (a dávali to hlasitě najevo - ježišmarjá teď tam k nim di ty! ap.) zapomínali přinést jídelní lístek, potom na to co si kdo objednal, potom jakou k tomu chtěl přílohu, ze zeleniny na salát už zbylo v sobotu v poledne jenom zelí. (Kečupu tam říkají tomatový dresing - měla jsem ho vkydnutý vedle kousku masa bez barvy, chuti a zápachu za cca 99,-)Nenabídli nám nic k pití, když jsme čekali už asi 40 minut a výčep byl 2 m od nás, šli jsme si pro pivo, řekli že ho přinesou a pak na to taky zapomněli. Pak přišla k výčepu paní že už chce dlouhou dobu platit a nikdo k ní nejde, tak že nese účet a ať jí vyškrtnou tu přílohu co nedostala (ze zoufalství z dalšího čekání a hladu už jídlo snědla bez přílohy). Číšník zareagoval: Jo ahá a my sme se divili že nám tu přebejvaj krokety ale nevěděli sme čí sou, tak sme je vodnesli zas do kuchyně. (No že by se jí omluvil se stejně tady čekat nedalo)Nejsme žádní zhýčkanci ale to co tam se jinde nevidí. Tam se snad jen perou špinavý prachy a lidi je obtěžujou.

Karin 7. 4. 2003 | 22:03
Kačka 4. 4. 2003 | 15:33

)) Někdy bych v restauraci taky něco číšníkům řekla. Když má člověk 30 minut na oběd a hodinu čeká na jídlo, tak pak celkem nestíhá. ))

Pavel 4. 4. 2003 | 10:01

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není…

Nejčtenější články

Doporučujeme