Aniston, Lopez nebo Zeta-Jones slaví letos 50! Podívejte se, jak skvěle vypadají!

11. 4. 2019
Rok 1969 byl velmi plodný, alespoň co se talentovaných a krásných hereček týče. Hollywoodské krásky jako by zůstaly nepolíbené zubem času, jelikož pořád vypadají skvěle. Které z nich letos slaví padesáté narozeniny?

Jennifer Aniston

Jednou z nejoblíbenějších hvězd, které byste ani omylem padesátku nehádala, je herečka Jennifer Aniston. Ta se v devadesátých letech proslavila coby Rachel Green z kultovního seriálu Přátelé, i když paradoxně herecké ambice dříve neměla. Ačkoliv pochází z herecké rodiny a její otec hrál dlouhé roky v seriálu Tak jde čas, Jennifer si pro herectví připadala málo průbojná. Nějakou dobu se proto živila například jako poslíček na kole.

Před Přáteli sice účinkovala ve čtyřech jiných sitcomech, slávu jí vynesla až právě role Rachel. Ta však původně byla určená pro Courtney Cox, která ale toužila hrát Monicu, a tak si obě herečky, aniž by se předtím znaly, role prohodily. Jennifer Přátelé otevřeli dveře do Hollywoodu a od té doby nemá o role nouzi. Propírá se také její soukromý život. Byla pět let vdaná za herce Brada Pitta a poté tři roky za Justina Therouxe, děti si však nikdy nepořídila. Kdo ví, možná právě proto vypadá stále tak mladistvě!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ani na začátku měsíce nebudete ve svojí kůži. Stále si s sebou nesete křivdu a vyčerpání. Milé Panny, měly byste se dát dohromady, jinak si zkazíte celičký víkend. Zapomeňte na všechno…