Jennifer Aniston oslavila padesátku už v únoru Profimedia

Jennifer Aniston oslavila padesátku už v únoru Profimedia

Herečka stále vypadá mladistvě Profimedia
Jennifer Lopez by padesátku nikdo nehádal Profimedia
Podívejte se na vymakané tělo zpěvačky! Profimedia
Cate Blanchett pořád vypadá křehce a étericky Profimedia
14
Fotogalerie

Aniston, Lopez nebo Zeta-Jones slaví letos 50! Podívejte se, jak skvěle vypadají!

Rok 1969 byl velmi plodný, alespoň co se talentovaných a krásných hereček týče. Hollywoodské krásky jako by zůstaly nepolíbené zubem času, jelikož pořád vypadají skvěle. Které z nich letos slaví padesáté narozeniny?

Jennifer Aniston

Jednou z nejoblíbenějších hvězd, které byste ani omylem padesátku nehádala, je herečka Jennifer Aniston. Ta se v devadesátých letech proslavila coby Rachel Green z kultovního seriálu Přátelé, i když paradoxně herecké ambice dříve neměla. Ačkoliv pochází z herecké rodiny a její otec hrál dlouhé roky v seriálu Tak jde čas, Jennifer si pro herectví připadala málo průbojná. Nějakou dobu se proto živila například jako poslíček na kole.

Před Přáteli sice účinkovala ve čtyřech jiných sitcomech, slávu jí vynesla až právě role Rachel. Ta však původně byla určená pro Courtney Cox, která ale toužila hrát Monicu, a tak si obě herečky, aniž by se předtím znaly, role prohodily. Jennifer Přátelé otevřeli dveře do Hollywoodu a od té doby nemá o role nouzi. Propírá se také její soukromý život. Byla pět let vdaná za herce Brada Pitta a poté tři roky za Justina Therouxe, děti si však nikdy nepořídila. Kdo ví, možná právě proto vypadá stále tak mladistvě!

Pokračování 2 / 7

Jennifer Lopez

Zpěvačka a herečka s hispánskými kořeny Jennifer Lopez si také nemá na co stěžovat, alespoň co se týče vzhledu. Její hudba a filmové role jsou známé po celém světě, málokdo ale ví, že jako tanečnice začínala coby křoví pro boyband New Kids On The Block nebo pro Janet Jackson.

Jennifer má kvůli svým hispánským předkům ženskou postavu se sklony k přibírání, takže na sobě tvrdě maká a dřina se jí vyplácí. V roce 2008 se dokonce v Malibu zúčastnila triatlonového závodu, který dokončila za necelé dvě a půl hodiny! A co víc, není jen úspěšná herečka a zpěvačka, ale pod svým jménem také představila víc než dvacet oblíbených parfémů. V kombinaci s talentem a dokonalým vzhledem není divu, že přitahuje muže o deset a víc let mladší!

Pokračování 3 / 7

Cate Blanchett

Křehká blondýnka Cate Blanchet okouzluje už léta svojí éterickou krásou, takže není divu, že jednou z jejích nejznámějších rolí je vládkyně elfů Galadriel, v níž se blýskla nejen v Pánovi prstenů, ale i v Hobitovi. Sice působí něžně a zranitelně, její herecké výkony ale dobývají svět. O tom svědčí i fakt, že jako jediná z rodné Austrálie má na svém kontě hned dva Oscary.

Navíc má také doktorát! Tento titul jí byl udělen v roce 2014 Univerzitou Macquarie za její velké přispění k umění i charitě v Austrálii. Cate je navíc velkou odpůrkyní plastických operací a umělých zásahů do krásy, tím víc nám zůstává rozum stát nad tím, jak dobře vypadá.

Pokračování 4 / 7

Ellen Pompeo

Další křehkou krásku Ellen Pompeo proslavil veleúspěšný seriál Chirurgové, ve kterém si zahrála Meredith Grey, kolem níž se celý příběh točí. Pravdou ale je, že původně šla herečka na konkurz na úplně jinou roli v sitcomu nazvaném Secret Service. Ten se ale na obrazovky vůbec nedostal a Ellen byla nabídnuta právě role Meredith.

Jak ale herečka přiznala, k hraní se dostala náhodou a po skončení Chirurgů v něm nemá v plánu pokračovat. Ráda by se prý věnovala zase něčemu jinému. Těžko říct, co to bude, protože před natáčením seriálu údajně pracovala jako servírka a podle svých slov byla opravdu špatná. Další zajímavostí je, že Ellen nosí make-up zásadně jen do práce. Těžko tedy říct, jak si udržuje svůj mladistvý vzhled i na prahu padesátky!

Pokračování 5 / 7

Gwen Stefani

Blonďatá zpěvačka odstartovala svoji pěveckou kariéru v devadesátých letech v kapele No Doubt, kterou proslavil dodnes známý hit Don’t Speak. O dvanáct let později se vydala na sólovou dráhu a udělala dobře. Zatímco o No Doubt se už příliš neví, Gwen je známá po celém světě. A to začínala jako make-up artistka! Možná odtud pramení její vždy dokonalý make-up a ikonická rudá rtěnka.

Co však veřejnost téměř neví, je fakt, že se Gwen ucházela o hlavní roli ve filmu Pan a paní Smithovi a dostala se až do nejužšího výběru, kde jí roli vyfoukla Angelina Jolie. Kdo ví, jestli by bývala nakonec nebyla po boku Brada Pitta právě sympatická Gwen Stefani?

Pokračování 6 / 7

Catherine Zeta-Jones

Ani Catherine Zeta-Jones nevypadá na to, že už v září oslaví půl století. Herečka, která k smrti miluje hraní binga a karaoke, což jí i pomohlo k oscarové roli ve filmu Chicago, po boku o čtvrt století staršího herce Michaela Douglase jen kvete.

Michael, s nímž ji seznámil herecký kolega Danny DeVito, je velmi dobrá partie. Čím déle totiž s Douglasem vydrží, tím lépe se bude mít. Douglas s ní podepsal předmanželskou smlouvu, kde se zavazuje k tomu, že jí bude vyplácet necelé tři miliony dolarů za každý rok manželství, pokud by se jednou rozvedli. A jelikož jsou manželi již téměř dvacet let, spočítejte si sama, na jakou sumu by si krásná herečka přišla!

Pokračování 7 / 7

Anne Heche

Herečka známá ze seriálu Ally McBealová nebo z filmu 6 dní, 7 nocí, kde si zahrála po boku Harrisona Forda, oslaví svoji padesátku už letos v květnu. Právě Harrison Ford byl ten, kdo se jí zastal, když ji tvůrci filmu chtěli z role vystrnadit kvůli její sexuální orientaci. Tu ale herečka nemá vyřešenou dodnes, dlouhé roky totiž tvořila pár se slavnou moderátorkou Ellen DeGeneres, poté se ale dala dohromady s kameramanem Colemanem Laffoonem, s nímž má syna.

Dětství herečky také nebylo zrovna jednoduché, byla zneužívána svým otcem, který později zemřel na AIDS, a navíc během autonehody ztratila bratra. O svém těžkém životě vypráví v knize Call Me Crazy, kterou sama napsala.

Doporučujeme

Články odjinud