Anketa o nejsympatičtější kandidátku do PSP

14. 6. 2002
Anketa o nejsympatičtější kandidátku do PSP
V den voleb máte možnost zvolit nejen své zástupce do poslanecké sněmovny, ale zde na Dámě můžete zvolit nejsympatičtější kandidátku.

Anketa o nejsympatičtější kandidátku do PSP

V den voleb máte možnost zvolit nejen své zástupce do poslanecké sněmovny, ale zde na Dámě můžete zvolit nejsympatičtější kandidátku. Nejsou zde samozřejmě všechny kandidující ženy. O výběru rozhodovaly nejen sympatie, ale i dostupnost fotografií na webových stránkách politických stran.  Dali jsme tak dohromady 33 kandidátek do poslanecké sněmovny.
Při hledání jsme dospěli k názoru, že kandidujících žen je hrstka a muži mají v politice opravdu velkou převahu. Tím, že představíme těchto 33 žen, vás možná ponoukneme k tomu, že některé z nich dáte preferenční hlas.

V této anketě nejde vůbec o politiku a volte prosím dle vašeho uvážení tu nejsympatičtější ženu. Hlasujte tak, že vyberete 3 podle vás nejsympatičtější kandidátky. Dole pak můžete vyplnit formulář a nezapomeňte kliknout na tlačítko HLASOVAT.

Anketa je již uzavřena. Výsledky najdete zde.
"; include("info/nazor.php"); ?>

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestli potřebujete vyřešit nějaké partnerské problémy, tak to udělejte dnes, kdy se nemusíte zaobírat pracovními starostmi. Budete mít čistou hlavu a všechno si v ní pěkně poskládáte.…

Nejčtenější články