ANNA (35): Muž se nechce nechat očkovat proti covidu, nevím, jak ho přesvědčit

12 komentářů

Dana
5. února • 7:34

A to je zas jakože uvědomělá osoba, které se ve skutečnosti nechce platit za testy...a kdyby jí vláda nařídila, že se musí nabodávat 3x týdně, tak to kvůli svému pohodlí ( i myšlenkovému) v pohodě podstoupí.
Opravdu materiál.
Vždyť nikdo neví, co ten očkovací sajrajt s člověkem v budoucnosti udělá. Třeba to skončí jen narkolepsií, která po podobném experimentu ve Švédsku před nějakou dobou proběhla. A to narkolepsie není smrtelná. Zato vidět umírat ochrnutého člověka po Astře Zenece je jen pro silné povahy. 3 měsíce se soused trápil, dvakrát ho postihla mrtvice, než zemřel....v USA už se začínají řešit " vedlejší příznaky" spásné injekce. Fakt brzo.

Iva
1. února • 19:24

Naprosto situaci paní chápu. Partneři by si měly vycházet vstříc a držet za jeden provaz. On jako neočkovaný se nakazí velkou náloží viru a přenese to na již očkovanou paní, ev. děti a zbytek rodiny. Ano i očkovaní se mohou nakazit, ale to očkovaní je chrání před vážným průběhem a chráni i ostatní lidi, kteří nedostanou tu obrovskou nálož virů , jak od neočkovaného pána. Už konečně chápe proč existuje očkování ???

Rambíša
29. ledna • 15:44

I ti očkovaní roznášejí covid (stalo se v naší rodině). Údajně měla stačit 1 injekce a hotovo,nyní se pokřikuje i o 4 a více....Tyhle očkování nejsou vychytaná a dokonale vyzkoušená,já nebudu dělat pokusného králíka a nedejbože,abych zrovna já byla mezi těmi,co na píchanec natáhnou brka! Zatím se zdá,že už nastupuje zdravý rozum,že se vše postupně vrátí k normálu.Přeci jen stále strašit tím,že kdo není očkovaný,je nějaký padouch,zloduch a vyvrhel.Je to jen a jen zcela ZDRAVÝ člověk,dokud třeba ten covid nedostane,ale následky nemusí být pro každého takové,že skončí na ARO nebo zemře.!!Zde v článku paní je příkladem "dokonalé" občanky,co bez přemýšlení dělá,co někdo nařídí.Její muž má víc rozumu a děti - jen ať mají příklad v tom,že není jen jeden názor na věc!

ajka
29. ledna • 13:30

neuvažovala jste, že váš muž může mít pravdu a vy jste pouze naletěla politikům? Před covidem třeba mít respekt, ale vakcíny to nezachrání. Já bych viděla, že muž je rozumný, a přemýšlí, nepřijímá jen zprávy z TV novin a medií. Je to jeho tělo, jeho zdraví. A u dětí i kdyby byly starší bych nepřesvědčovala. Chcete aby holčička jenou byla mámou. Takové léky, které už poškodily těhotnou ženu a její děti tady už byly. A farmacie opravdu neřeší zdraví, ale hlavně svoje zisky. bohužel.

sněhulák
28. ledna • 10:47

Jak to tak čtu, měla byste se těšit až to s ním konečně sekne. I když nejen naše vláda už nás ujišťuje, že jsme s Covidem zatočili a od léta se budeme učit jak s ním žít.

Sandra
25. ledna • 17:20

Milá paní Anno, výchova Vašeho muže byla zřejmě již dávno ukončená, takže Vaše veškeré snahy změnit jeho názory ohledně postoje k očkování, otázek k výživě, možných koníčků, oblíbených programů v TV a jiných věcí, jsou patrně zcela marná snaha. Jak tak čtu ty Vaše úhledně uspořádané a uvědomělé myšlenkové pochody, docela ho obdivuju, že proti nim je schopen si to obhájit a trvá na svém. Jen bych Vás ráda upozornila, že i přesto, že jste v té většině, to ještě neznamená, že to je ta správnější varianta. Většinou se ukáže časem, co je skutečně pro lidi lepší.

Lenka
25. ledna • 15:12

Manželku bych vyměnila

Martin
25. ledna • 20:36

@Lenka: Přesně 👍

Elynor
25. ledna • 15:04

... a přitom je to taková vhodná příležitost, kdy by Anna mohla ukázat dětem, že lidé bývají různí, mají odlišné vidění světa a svoje osobní názory, a že je dobře to respektovat a nesnažit se za každou cenu dokopat všechny k té jediné zjevené pravdě, té svojí... Ony i ty děti jednou budou mít své osobní postoje a názory, zhusta odlišné od rodičovských. Tak aby věděly, že je to normální. Že nemusí držet ústa a krok podle jednoho mustru pro všechny. No a velice mě pobavilo, jak Anna jedním dechem mluví o společenské zodpovědnosti, respektování pravidel a vůbec ušlechtilých ideálech, a o odstavec dál přizná, že se jí nechce platit za testy a chce do cukrárny a do bazénu. ]:-D Načež to korunuje sdělením, že manžela vydírá sexem a vařením. To je fakt sen, tohle mít doma.

Fate
25. ledna • 13:50

To je ale zase debilní anketa. Chybí mi tam možnost jsem očkovaná, abych mohla do divadla a jak to mají ostatní je mi šumák

Radna
25. ledna • 9:42

V této fiktivní rodině je to těžké. Bylo by dobré vědět, kolik je dětem, jestli už náhodou nejsou ve věku, kdy si udělají i svůj názor z okolí. Dva protichůdné názory v jedné rodině jsou vždy zásadní problém. Ať je to očkování, koho kdo volil (pravice, levice), kdo volil jakého prezidenta, kolik mít dětí, kde žít. Všechno, v čem se zásadně neshodnou je problém. Maximálně u politiky a podobných témat se mohou dohodnout, že je to doma prostě tabu, ale u praktických věcí to prostě nejde. U covidu leda doufat, že restrikce v řádu měsíců přejdou a do té doby vydržet. Tohle zrovna komunikace nevyřeší, protože každý z táborů je zabejčený ve svém názoru a teprve tak za dvacet let možná bude jasno, kdo měl víc pravdy.

Au
25. ledna • 8:03

Jestli jde o reálný popis reálné rodiny (doufám, že NE), je madam omezená slepice s naprosto vymytým mozkem, která umí jen papouškovat mainstreamové kecy. Bože, dekuju, že jsem se do podobné famílie nemusela narodit. Chudáci děcka. Máma vypatlaná, táta pasivní týpek, co jen nadává, ale na pořádnou diskuzi se nezmůže (ani jeden).

Doporučujeme

Články odjinud