Komentáře k článku zpět na článek

lebahu 30. 7. 2017 | 09:58

Já myslím, že základní problém je v tom, že paní má sebevědomí na nule. Pantáta natřásá krovky a ona se "cítí poníženě". Moudrá, dospělá, sebevědomá ženská (což by padesátka už sakra měla být) si poklepe na čelo a nechá ho se natřásat. Taky místo druhé mízy moh přijít první infarkt. To by bylo horší.

lebahu 30. 7. 2017 | 09:54

Elynor: To ovšem bude dvojka. Stárnoucí seladon chytající poslední kapky druhé mízy, k tomu klimakterický diblík dělající oči na dvacetiletý zajíce. Ještě haranti v třeskuté pubertě jim chybí a "blbne celá rodina".

Elynor 28. 7. 2017 | 22:26
farah.farah 28. 7. 2017 | 15:54

no souhlasím že v tohle je asi nejlepší zbraní humor......ale i tak je trochu smutné to že jemu je úplně jedno že jí to není příjemné.

Rambíša 28. 7. 2017 | 15:47

No já bych učůrávala smíchy nad dědkem...Neberte to vážně,on se ztrapňuje sám,možná by chtělo se na něj domluvit s nějakou šikovnou mladicí,aby si z něho pořádně "utáhla"! Dovést ten flirt do konce,až by byl postaven před konkrétní čin,myslím,že by se zalekl a snažil se vycouvat,aby nebyl debakl.Někteří dědci se podobně chovají i na smrtelné posteli,zřejmě si tím "dokazují" nějakou pofidérní mužnost,či co.Já bych nehnula ani brvou,nechala bych ho vykoupat se v těch nejtrapnějších situacích-možná by to trochu pomohlo.

Evapa 28. 7. 2017 | 13:29

Víte co? Chce to mladou holku, která ho usadí a řekne mu pravdu, jako že se velmi ztrapňuje, když se takhle snaží a že jeho žena by měla dostat metál, že s ním někam chodí...

hekute 28. 7. 2017 | 10:54

Tohle dělal můj druhý Ex...vdávala jsem se podruhé v 50 letech a na svatební dovolenou jeli do Tunisu... Tam se choval jak urvanej z řetězu...měl oči všude...no dobrá..." jen civěl " ale já jsem se cítila ponížená...Po par letech a po " léčení " v lázních si tam našel milenku a podváděl mě s ní 3 roky... No - rozvedla jsem se s ním.

Armana 27. 7. 2017 | 18:27

Anno, řekněte mu že se za něj stydíte a nebudete s ním nikam chodi mezi lidi. Ať se ztrapňuje sám. V dnešní době mobilů by nebyl problém takové jeho koketování natočit, hlavně ty pohledy mladých žen, pak by se možná chytil za nos.

LencaV 27. 7. 2017 | 12:18

lebahu: noo, ty priklady, které uvádíte, jsou opravdu úderné. Hlavně těhotenství a šestinedělí. Na tom se snad podílejí oba. Ženská si nevymyslela, že bude rodit děti. Tak ještě aby v tomto období chlap něco vyčítal..

lebahu 27. 7. 2017 | 12:13

PS: S ženskými ty hormony mydlej víc a častějc a on to s váma všechno přežil (těhotenství, šestinedělí, každý měsíc premenstruační syndrom...) a nezabil vás, neopustil... a že umíme být nesnesitelný... tak s ním mějte trpělivost, on z toho "vyroste".

lebahu 27. 7. 2017 | 12:07

PS: S mužským když ho chytí druhá míza je rozumná řeč asi jako s puberťákem. Máte dvě možnosti: přežít to a modlit se ať to netrvá dlouho a nebo se rozvést.

lebahu 27. 7. 2017 | 11:49

Na tohle je nejlepší obrana si z toho dělat srandu. Prostě se přestat chovat jako žárlivá přechodová bába. Tohle k dokonalosti dovedla moje kamarádka. V momentě, kdy ten její začne vandrovat do nějaké mladé kůže, přilítne a začne hrát jeho ségru. Podrobí slečnu výslechu o velikosti věna, jestli umí vařit, prát a tak, případně prohodí něco ve smyslu, ty vole brácha, ne abys to zas dotáh domů a já ti musela v noci volat rychlou, jeden infarkt už si měl...

SandraN 27. 7. 2017 | 10:46

Anno, můj bývalý manžel se občas takto choval i zamlada. Ztrapňoval sebe i ty, co k němu patřili a myslel si, kdovíjak není vtipný. Ač na to neměl fyzicky, předváděl se i za cenu úrazu. Cizí lidé se zasmáli ze slušnosti, my ne, poněvadž těch několik hlášek se opakovalo do omrzení a my je slyšeli pořád dokola. Párkrát, když narazil na cholerika, dostal málem po čuni. Dneska na konci života na jeho řeči není nikdo zvědav a je rád, že ráno vůbec vstane. To je život. Vykašlete se na to a distancujte se. On ho jednou nějaký žárlivý přítel vyučí a Vy budete mít možnost satisfakce. Říct mu, můžeš si za to sám a starej se. Sestřičky v nemocnici mu donesou mísu, když budou mít čas, a na nějaké flirtování s obstárlým rádoby vtipálkem nebudou naprosto zvědavé...

Přečtěte si také

Horoskopy

Bylo by dobré se podívat na jedince, kteří dosáhli v práci takové mety, k jaké i vy směřujete.…

Nejčtenější články