Anna K. - koncert v Lucerna Music Baru

24. 11. 2005
Anna K. - koncert v Lucerna Music Baru
7. 12. se v Praze v Lucerna Music Baru bude konat koncert ANNY K.! Koncert bude plný velkých překvapení! Na koncertě bude mít světovou premiéru videoklip k písni NEBE. Ačkoliv se píseň NEBE stala před lety písní roku, klip k této písničce nikdy nebyl natočen - až nyní!

Na koncertě živě vystoupí "pozlacený" kulturista Bob Divílek, který si zahrál hlavní roli ve videoklipu Anny K. k písni CUKR (režie: Jakub Kohák, střih: Filip Malásek) a předvede svou velkolepou "Elastic show". (klip je možno shlédnout na www.anna-k.cz)

Celý koncert doprovodí také videoprojekce, která bude vytvořena přímo pro tento koncert. Ale hlavně ANNA K. a BAND zahrají ty největší hity a téměř celou nejnovější desku NOC NA ZEMI (nominovanou na album roku). Anna K. pak bude dále koncertovat 12. 12. v Kolíně (Kulturní dům) 16.12. v Šumperku (Klub Kotelna) 17. 12. v Prostějově (Klub Apollo 13)

zdroj: Petra Švejdarová, p. r. - Anna K

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neházejte flintu do žita a za své cíle bojujte do posledního dechu. S náročnými povinnostmi se dokážete lépe poprat a sbíráte nové zkušenosti. Vracíte se opět do hry a myslíte pozitivně.…

Nejčtenější články

Doporučujeme