Anna K. ze sebe vydala vše!

24. 4. 2009
Anna K. ze sebe vydala vše!
Anna K. tento týden koncertovala v pražském Lucerna Music Baru v rámci jejího Aukro Best Of Tour.

Lucerna Bar byl naplněn doslova až po strop a panovala zde naprosto skvělá atmosféra.

Nadšení fanoušci odměnili Annu K. bouřlivým potleskem po každé písni, Anna K. tak oslavila patnácté výročí své kariéry tím nejlepším možným způsobem.

Příjemným překvapením bylo vystoupení partnera Anny K., Tomáše Varteckého, který s ní zazpíval dva duety. Dalším hostem zpěvačky byl violončellista Olin Nejezchleba.

Anna K. zazpívala svým fanouškům přes dvacet písní, mezi nimiž nechyběli ty největší hity jako Nebe, Noc na zemi, Večernice, Nelítám nízko, ale i ty méně známé těm, kteří zpěvačku znají jen z rádií, jako jsou např. Děti květin, Snad, Divoká, Lehce nevinná a mnoho dalších. (všechny písně si můžete poslechnout na www.anna-k.cz)

V průběhu koncertu dostala Anna K. od vydavatelství Universal Music zlatou desku za prodej alba Best Of 93-07.

Pro ty, kteří by nechtěli o specifickou atmosféru samostatných koncertů Anny K. přijít jsou tu ještě dva poslední termíny z výročního turné a to 7.5. - Velké Meziříčí a 8.5. Smržovka u Jablonce nad Nisou.

Tak jako na celém turné i na závěrečných koncertech bude zpěvačce předskakovat objev roku, Marek Ztracený se svou kapelou.

Foto: PetrKlapper.com

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se ocitnete v nesnázích, rozhodně se k vám vaši nejbližší nepostaví zády. Merkur napovídá, že byste mohli využít své zvýšené touhy po poznání a sladit ji se zájmy celé rodiny. Co tak…

Nejčtenější články

Články odjinud