Anna Nicole Smithová musí zhubnout

9. 8. 2002
Anna Nicole Smithová musí zhubnout
Kdysi půvabná modelka časopisu Playboy Anna Nicole Smithová, která se proslavila především sňatkem s o šestašedesát let starším miliardářem J. Howardem Marshallem, musí zhubnout. Přikázali jí to producenti americké kabelové televizní stanice E!, kteří ji hodlají obsadit do nové reality TV.

Anna Nicole Smithová musí zhubnout

Klepněte pro větší obrázek Kdysi půvabná modelka časopisu Playboy Anna Nicole Smithová (34), která se proslavila především sňatkem s o šestašedesát let starším miliardářem J. Howardem Marshallem, musí zhubnout. Přikázali jí to producenti americké kabelové televizní stanice E!, kteří ji hodlají obsadit do nové reality TV.

�Náš nový pořad The Anna Nicole Show s populární fotomodelkou v hlavní roli je ohrožen. Pokud se jí totiž nepodaří během několika málo týdnů zhubnout, můžeme celý projekt zavřít,� prohlásili zástupci televize E! s odvoláním na zadavatele inzerce, kteří si nepřejí mít Annu na televizní obrazovce tlustou. Podle zdroje blízkého kabelové společnosti E! se ovšem bývalé modelce dostat kila dolů příliš nedaří.

E! sice podle všeho najala nejlepší specialisty na zdravou výživu a hubnutí z celých Spojených států, výsledek se ovšem nedostavuje. Podle odborníků za všechno můžeKlepněte pro větší obrázek nezřízený apetit, kterým Anna oplývá. �Chuň k jídlu jí samozřejmě nikdo nebere. Aň si jí co hrdlo ráčí, ale aň už konečně kouká shodit pořádných pár kilo, jinak se může s vlastní reality show rozloučit,� zlobí se producenti a doslova dodávají, že �nechtějí mít z pořadu přenos z chlívku, kde bude pobíhat obtloustlé prasátko.�

�Ťžasné by bylo, kdyby hubla během vlastního natáčení. Než se však poprvé postaví před kameru, musí být už o pěkných pár kil lehčí, aby vypadala při propagaci nového pořadu k světu,� dodali zástupci televize E!.

Co na to všechno říká samotná Anna prozatím není jasné. O svoji show ale každopádně nechce přijít a hodlá podniknout jakékoliv kroky k tomu, aby si ji udržela. �Zhubnout několik málo kilo pro mne samozřejmě není žádný problém,� uvedla bývalá modelka s tím, že prohlášení televizních producentů nehodlá komentovat. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rodinná nálada je proměnlivá, ale s jedním členem máte větší potíže v komunikaci. Zkuste se s ním sblížit. Vždyť pro vás je mluvené slovo důležité. Ani dnes se nepouštějte do obyčejných…

Nejčtenější články

Doporučujeme