Anna Polívková módu ani svůj nos neřeší, zhubla ale deset kilo!

12. 3. 2010
Anna Polívková módu ani svůj nos neřeší, zhubla ale deset kilo!
Anna Polívková (30), dcera slavných rodičů Eveliny Steinmarové a Bolka Polívky, neusiluje o to, aby byla "in". Když jí někteří vizážisté doporučovali, aby si nechala zmenšit nos, s díky odmítla.

Je prostě celý tatínek a nemíní to měnit. Také s módou si nedělá starosti. Na České lvy vytáhla z šatníku róbu, ve které moderovala se svým otcem loňské Lvy.

"Šaty ležely rok ve skříni, proč bych si měla pořizovat nějaké nové? Alespoň jsem se všem připomněla, že loni jsem to byla s otcem já, kdo Lvy uváděl," svěřila se Korzu svérázná herečka, která si z šatů na párty sundala velkou červenou růži. "Růže byla vypůjčena, tak jsem ji vrátila."

Místo šatů má nového milence

Anna je opět mimořádně štíhlá. Kvůli roli Jolany ve filmu Účastníci zájezdu musela přibrat deset kilo. "Ta role za deset kilo navíc mi stála za to. Jedla jsem pořád dorty a hamburgry. A pak jsem začala zase jíst umírněně a kila byla pryč," prozradila svůj recept.

Herečka si na jara nechce pořizovat novou garderobu, raději si užívá nového milence. Poprvé ho ukázala na předávání Lvů před pár dny.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…