Aquila Aerobic 2001 a Adidas Aerobic Sport Show

23. 3. 2001
Aquila Aerobic 2001 a Adidas Aerobic Sport Show
7.-8.dubna proběhne ve Sportovní hale Sparty Praha na Letné I.Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku seniorů a juniorských kategorií. Souběžně také akce Adidas Aerobic Sport Show.

Aquila Aerobic 2001 a II.Adidas Aerobic Sport Show

7.-8.dubna proběhne ve Sportovní hale Sparty Praha na Letné I.Mistrovství České republiky ve sportovním aerobiku seniorů a juniorských kategorií - finále a Mistrovství České republiky fitness družstev seniorů - finále a II.Adidas aerobic Sport show.

Organizátorem je FISAF (Mezinárodní federace sportu, aerobiku a fitness) a Český svaz aerobiku.

Program závodů:

  1. sobota od 14 00 - finále ve sportovním aerobiku děti, kadeti, junioři
  2. neděle od 14,30 - finále ve sportovním aerobiku a fitness družstvech senioři

Nominace na MS, Agadir, Maroko v termínu 23.-27.května provede Komise reprezentace Českého svazu aerobiku bezprostředně po skončení finále. Nominovat se mohou vždy dva závodníci v každé kategorii sportovního aerobiku. O nominaci fitness družstev rozhodne nejen sportovní výkonnost, předešlé úspěchy na MS, ale i finanční zabezpečení.

Zajímavosti
Mistr světa v kategorii družstev Jakub Strakoš se objeví kromě kategorie družstev ještě s Lenkou Maškovou, bývalou sportovní partnerkou Martina Duška, v kategorii párů.
Martin Dušek rozšíří řady mužů a bude tvrdým konkurentem vícemistra Evropy Tomáše Krmíčka a Petra Jánského, mistra světa v kategorii mládeže.
Mistryně světa v juniorech a 5.nejlepší juniorka České republiky - Martina Fulínová startuje poprvé na MČR za ženy

Na mistrovství také dojde ke změně pravidel. Nejzajímavější je změna v panelu rozhodčích, která úzce souvisí se současným trendem sportovního aerobiku, tzn. povýšení aerobního obsahu sestav. V panelu se rozšíří počet "aerobikových" rozhodčích z jednoho na tři na úkor jednoho technického a jednoho uměleckého rozhodčího. Obdobným způsobem budou ve fitness rozšířeni specialisté z jednoho na tři.

Mistrovství bude v přímém přenosu vysílat ČT 2 od 15,40 do 16,40 hod.

II.Adidas Aerobic Sport Show

Tradičně zve Český svaz aerobiku širokou veřejnost i instruktory, milovníky různých forem aerobiku, aby si zacvičili s našimi špičkovými lektory, kteří se rekrutují z řad současných i bývalých závodníků ve sportovním aerobiku. Je to důkazem, že aerobik prochází celým jejich životem. Tradičně bude tombola s dárky od sponzorů, pozornosti od sponzorů, prodejna firmy Adidas ČR s novou kolekcí a speciálními cenami i dobrá atmosféra.

Novinky
Super novinka hlavně pro muže - spinning, výživná jízda na kole ve skupině a na hudbu pod vedením instruktora spinningu Schwinn Fitness Tomáše Krmíčka.
Pro ženy pak švédská lektorka Charlotte Andersson, skvělá pedagožka.
Nově je i prodloužený program v sobotu a to na 7 lekcí.

Přihlášky a více informací získáte na stránkách Českého svazu aerobiku.

autor: Michal
zdroj: Fisaf

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Setkáte se s člověkem, kterého jste už dlouho neviděli, a dáte se s ním do řeči. Opravdu vám to zvedne náladu a budete otevřenější. Pokud se budete pohybovat ve společnosti opačného…

Nejčtenější články

Doporučujeme