Arnold Schwarzenegger brojí proti zákazu kouření ve filmech

16. 9. 2008
Arnold Schwarzenegger brojí proti zákazu kouření ve filmech
Kalifornský guvernér a někdejší akční hrdina Arnold Schwarzenegger (61), který je vášnivým kuřákem těch nejkvalitnějších kubánských doutníků, se postavil na stranu zastánců kouření v hollywoodských filmech.

V poslední době totiž zachvátila Hollywood silná protikuřácká kampaň. Její čelní představitelé vyzývají k uzákonění zákazu kouření ve filmech. Tvrdí, že kouření na stříbrném plátně přímo nabádá děti, aby si zapálily. Největším odpůrcem kampaně se ukázal být Arnold Schwarzenegger, který považuje kampaň za výsměch.

„Osobně si nemyslím, že bychom měli zakázat kouření ve filmech, či ve filmech vymazat všechny kouřící osoby. Ničemu by to nepomohlo. Dětem pomůže jedině osvěta. Musí pochopit, že kouření ničí zdraví a způsobuje rakovinu,“ prohlásil herec s tím, že zakazování kouření ve filmech by bylo mimo jiné omezování svobody projevu filmařů.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše naznačuje, že jste hodně náladoví. Měli byste vědět, že vás k silnější emoční nestabilitě popichuje i Luna. Důvodem může být například to, že vám někdo z rodiny už nějaký čas…

Nejčtenější články

Články odjinud