Arnold Schwarzenegger se chce vrátit k herectví

3. 1. 2011
Arnold Schwarzenegger se chce vrátit k herectví
Z úřadu guvernéra Kalifornie chce zpět do Hollywoodu odejít Arnold Schwarzenegger. Slavný představitel Terminátora vyměnil herectví za politickou kariéru v roce 2003, kdy stanul v čele Kalifornie.

Za pár dní ale předá křeslo svému následovníkovi, demokratovi Jerrymu Brownovi. A podle všeho se sám ze Sacramenta vrátí přímo do Hollywoodu.

„Je to jako jízda na kole nebo lyžování. Člověk se do herectví zase hned dostane a nemá pocit, že by nějak dlouho chyběl. Mám velmi dlouhý seznam toho, co můžu dělat, ale zatím se nemůžu na nic soustředit, dokud nebudu doslova pryč z úřadu… Nemám rád jistoty. Nevěřím na to. Člověk musí mít otevřenou mysl a učit se rychle nové věci,“ svěřil Arnold magazínu Variety své plány po skončení mandátu guvernéra.

Od roku 2003 si zahrál jen několik malých rolí ve filmech Mladej a já, Expendables: Postradatelní a v animované Cestě kolem světa za 80 dní daboval prince Hapiho.

ČTĚTE TAKÉ:
Ručně tkané emoce


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovišti lítáte jako blázni a nedokážete si představit, co se s vámi děje! Nápady sypete jako z rukávu, a navíc jsou báječné! Před Vánoci zaperlíte a zapíšete se do paměti…

Nejčtenější články

Doporučujeme