Asexuální PĚTKA: Oblečení, které na nás muži „nemusí“

9 komentářů

Anonymizovaný
24. prosince 2018 • 15:01

jo, a představte si, že jsou kluci, kterým se to líbí...ale nedostali se k redaktorce a k jejím kamarádkám. Haha, buďte v klidu holky, a buďte samy sebou!!!! Jen tak nebudete celý život předstírat, že jste někým jiným a svému muži jednou neřeknete...vždyť ty mě vlastně vůbec neznáš. A kdo za to může, když jste se snažily být někým podle bulváru. a vlastně jste mu tu svou tvář nikdy neukázaly. A věřte mi, že když ji ukážete, tak toho správného chlapa k vám přitáhnete.
Já se také bála nosit pro změnu šatičky, kytičky a klobouk. Jednou jsem to překonala a děly se zázraky. :laska:

Lullaby
15. dubna 2016 • 11:04

Tak trochu mě naštvali s tím pončem, ale já už dnes nosím spíš pléd, tak to se nepočítá :D.
O lacláčích a nasrávačkách už jsem od chlapů slyšela a cokoliv batikovanýho přijde hrozný i mě, ale rádiovku teda nechápu. Sice to nenosím, ale přijde mi to hezký.

modrodolka
21. března 2016 • 20:18

konečně jednou docela príma diskuze

pistalka1974
17. března 2016 • 9:10

Ahoj holky,
já nemám nic proti asexuální pětce, protože za a) pro ženu je nejdůležitější, v čem se cítí nejlíp - a za b) lišíme přece oblečení pro různé příležitosti. Takže je jasné, že si na práci na zahradě nebo pěší tůru nevezmu sukýnku a lodičky...a zase naopak, když mám vypadat jako dáma, tak si nenatáhnu tepláky a vytahané triko, že jo? :-D

lebahu
14. března 2016 • 19:39

Taky záleží na příleitosti a "cílové skupině" mužů, které chci oslnit. Na letním festivalu bych si v kostýmku a lodičkách připadala malinko jako debil. Kdežto batikovaná sukně tam bude zcela OK.

Exu
14. března 2016 • 9:35

Já mám skoro celou "pětku ráda" a přímo nesnáším všechny "sexy" oblečky, které na první pohled mají za úkol přitahovat mužský pohledy, přijde mi to trapně jednoduchý, když mám něco takovýho na sobě, připadá mi to, že musím vypadat jako ženská, co neumí zaujmout ničím jiným než vystrčeným zadkem a kozama. Ani v mých vytahaných hadrech ale nemám dodnes o obdiv a to už jsem i věkově za zenitem. Řekla bych, že je to spíš tím, že pod tím mám těch přibližně 90-60-90. Každý si holt může dovolit jiné oblečení. Když má někdo pas a k tomu veljký zadej, je lepší ho ukázat než ho zabalit do hadrů, na druhou stranu kdo má břicho před prsama a boky nikde, na tom se mi tedy přiléhavé oblečení nelíbí a nasrávačky by mi přišly jako dobrá volba :)
A taky samozřejmě ne každý ve výše zmíněné pětici oblečení musí vypadat jako potenciální delikvent, já teda ne.

betateta
13. března 2016 • 18:32

Nasrávačky miluju, ael je fakt, že z celé rodiny jen já.

Nakana
13. března 2016 • 14:14

Tak nasrávačky jsem nepobrala ani já, ani manžel. Sám to komentoval, že dotyčná vypadá jako by měla týden používanou a nevyměněnou plínu... Stejně tak si třeba legíny může dovolit jen určité procento dam, ale ty asi pisatelka nemá, nebo má postavu, která si to může dovolit...

farah.farah
2. března 2016 • 15:19

módu nasrávaček jsem fakt nepochopila a chlapům se v tomhle směru vůbec nedivím. Vypadá to fakt příšerně, neviděla jsem jedinou ženskou které by to slušelo.

Doporučujeme

Články odjinud