Ashlee Simpsonová se bojí, že bude plešatá

4. 7. 2008
Ashlee Simpsonová se bojí, že bude plešatá
Těhotná zpěvačka Ashlee Simpsonová (23), která se nedávno provdala za rockera Peta Wentze, se hrozí při pohledu na svou řídnoucí kštici. Místo bujných kudrn má totiž na hlavě kvůli častému prodlužování, žehlení, barvení a kulmování jen chomáč jemných vlasů, kterých neustále ubývá.

"Varovala jsem ji, že by neměla tak často měnit účesy a barvy, protože to ničí už beztak oslabené vlasy," nechala se slyšet zpěvaččina vlasová stylistka pro magazín National Enquirer. Podle ní těhotenství Simpsonové stav jejího vlasového porostu kvůli hormonálním změnám ještě o dost zhoršuje.

"Ashlee teď dochází na kliniku, kde se jí pokusí vlasy zachránit. Každopádně musí alespoň na rok zapomenout na to, že by s vlasy cokoli podnikala. Musí je pořádně nechat odpočinout a zregenerovat od všech těch kosmetických a chemických šoků," dodala stylistka, která teď nebude mít s Ashlee žádnou práci.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Přepnutím Marsu na příznivý level zažíváte velkou úlevu. Snažte se harmonizovat vaše vztahy s nejbližšími, buďte objektivní a komunikujte, v tom je vaše síla. Jste schopni zjemnit…

Nejčtenější články

Články odjinud