Astrologická předpověď na září

3. 9. 2004
Astrologická předpověď na září
Venuše je v prvních zářijových dnech pod tlakem Saturnovým a tím je i vystavena tzv. pokušením, které člověka napadají jako kompenzace tohoto tlaku. Přechodem Venuše do znamení Lva v úterý 7. září se ale situace začíná měnit, sexuální energie se zde snáze uvolní a potřeba romantiky se u mužů a žen promítne do hravějšího pojetí komunikace i sexuálního chování.

OŠÉFOVANÉ POVINNOSTI Začátek měsíce září je ve znamení domácích a pracovních povinností, které jsou díky pečlivosti a inteligenci dobře řešeny. Kumulace planet v Panně pod sextilem Saturna z Raka je toho výmluvnou indicií.

KONČÍ ZKRATY Zkratové, nervní až explozivní okolnosti, jako jsme zaživali v srpnu se budou v září projevovat pouze v několika dnech, mezi 13. a 15. zářím, kdy se Slunce střetne s Martem a Merkur s Uranem. Protože nebude významně poškozena Venuše, jako tomu bylo v srpnu, nebude docházet k takové míře krveprolití.

PŘÍLEŽITOST PRO GÉNIE Mezi půlkou září a začátkem října poběží na nebi geniální konjunkce Slunce-Merkur-Mars-Jupiter na konci Panny, to celé pod sextilem Saturna. Inteligentní a šikovní lidé mají příležitost vyniknout, dobrá aspektace Jupitera zaručuje fair-play a slušnost. Je to dobrý čas pro splnění náročných úkolů, zejména technologicky obtížných procedur. Zejména mezi 19. a 22. zářím běží optimální konstelace pro práci jakéhokoliv druhu, je to dobrý čas pro operace a jiné zásadní lékařské zákroky.

MERKUR A MARS DO VAH Nicméně přesunem Merkura a Marta do Vah, ve kterých se jeden ani druhý nemůže dokonale projevit, způsobí, že řada problémů slibně nakročených směrem k řešení se po 28. září začne rozostřovat a ochota k řešení blednout.

PÁTEK 24. ZÁŘÍ Asi nejlepším dnem měsíce září bude pátek 24. září: Jupiter postavený přesně mezi Sluncem a Marsem, Luna ve Vodnáři v trigonu na Slunce, škůdci neškodící.

LÁSKA V ZÁŘÍ Venuše je v prvních zářijových dnech pod tlakem Saturnovým a tím je i vystavena tzv. pokušením, které člověka napadají jako kompenzace tohoto tlaku. Přechodem Venuše do znamení Lva v úterý 7. září se ale situace začíná měnit, sexuální energie se zde snáze uvolní a potřeba romantiky se u mužů a žen promítne do hravějšího pojetí komunikace i sexuálního chování.

K ČEMU SE TOTO ZÁŘÍ NEHODÍ Nehodí se k velkým gestům a kolosálním prohlášením Jaksi po nich není poptávka. Měsíc září přeje jako celý letošní rok tomu, čemu se v Německu říká Kleiarbeit: drobné práci, ošetření detailů, úspěchm skrze píli a svědomitost.

LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK 2004/2005 Z POHLEDU ASTROLOGIE Otázka po začátku letošního školního roku má 3 hlediska:

1) jak bude školství fungovat jako takové Nápadné prvky letošního školního roku jsou kombinace optimismu a kritičnosti. Navzdory hubeným platům učitelů se školství nezhroutí, protože mechanismy, které ho nesou jsou neobyčejně setrvalé, což je dobrá zpráva pro naše děti. Pod vnějším zdáním disciplíny se skrývá tuna improvizace.

2) jak ponesou tento školní rok učitelé Budou jistě rádi, že jsou rádi. Půjdou do díla se svými ideály vzdělání, řádnosti a služby.

3) jak ponesou tento školní rok děti Hodné děti budou oceněné, zlobivé děti budou vytěsněné na kraj pozornosti a kolektivu. Letošní rok přeje dětem nadaným v matematice a fyzice, děti, které mají s těmito oboru problém budou cítit, že jim nesmí ujet vlak a že se to určitě pochopit dá.

Předpověď vytvořil Antonín Baudyš jr.

šéfredaktor serveru Astrolab.cz

kontakt: +420 608 223 223

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete zbavit pocitu, že není něco v pořádku. Přes víkend se dáte dohromady a budete zase jako…

Nejčtenější články

Doporučujeme