Astroložka Jarmila Gričová radí: Na tyto dny a měsíce si dejte v roce 2023 pozor!

30. 12. 2022
I když všichni doufáme, že rok 2023 konečně přinese lepší časy, najdou se samozřejmě i dny, které přinesou těžkosti. Astroložka Jarmila Gričová se zaměřila na jednotlivá znamení zvěrokruhu, aby zjistila, které dny jsou pro ně rizikové. Co platí pro vaše znamení?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

I když jsou jarní měsíce, kdy vaším znamením prochází Jupiter, který navíc do 7. března harmonuje se Saturnem ve vašem sektoru přátel, považovány za úspěšné a vy si v nich opravdu nemáte na co stěžovat, musíte se 20. dubna popasovat s náročným planetárním jevem – tedy se slunečním zatměním. Jde o den, kdy byste měli být hodně opatrní na všechno, co děláte a do čeho se pouštíte. Pečlivě si vybírejte lidi, kterým se budete svěřovat se svými tajemstvími. To, že slíbí, že si nechají od vás získané informace pro sebe, ještě neznamená, že to opravdu udělají.

Stejně tak byste měli být opatrní při veškerých finančních manipulacích. Chyba, kterou byste udělali, by se opravovala velice obtížně. A o tom, že byste posílali peníze na podezřelé účty, nesmíte uvažovat už vůbec. Mezi 27. srpnem a 11. říjnem, kdy vaším partnerským sektorem prochází Mars, si dávejte pozor na zbytečné konflikty ve vztazích všeho druhu. Doma se snažte slušně chovat k partnerovi, v práci rozumně vycházejte s kolegy. Existuje nebezpečí výbuchu, jehož následky byste jen obtížně likvidovali. Když budete zejména v bouřlivé řeči dvakrát měřit a jednou řezat, bude to lepší!

Jaká je vaše barva podle znamení? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vždy budete optimisticky naladění. Díky tomu navodíte příjemnou atmosféru na pracovišti a kolegové vás za to budou na rukou nosit. Nikdo se nebude…