Astroložka Martina B. Boháčová: Co nám Vesmír říká epidemií koronaviru?

Astroložka Martina B. Boháčová: Co nám Vesmír říká epidemií koronaviru?
Do října 2020 bude Černá Luna v Beranu. Podnikatelský sektor projde očistou. V roce 2021 se musíme připravit na velké změny, budeme řešit nejen ekonomiku, ale také velké přesuny lidí. Co dalšího píše o aktuální epidemii koronavirem astroložka Martina Blažena Boháčová?

Změna myšlení nás nemine

Tento virus změní lidstvo psychicky. Změní myšlení. Vždy, když se nějaký virus šířil na určitém území, tak lidé sice říkali, že je to strašné, ale bylo to daleko. A nyní se objevil virus, který zasáhl celý svět. A to velmi rychle. Jeho rychlý nástup byl umožněn tím, že nikdo nevěřil, že by se to mohlo stát. A tak najednou lidé pochopili nebo budou muset pochopit, že některé problémy jsou opravdu celosvětové a že je nutné spolupracovat. Z tohoto hlediska je jedno, jak virus vznikl, z tohoto hlediska je potřeba posoudit, PROČ vznikl: Svět je takové zvláštní divadlo, ve kterém spolu jednotlivé státy neustále soupeří. Nebo bojují. Nyní se vyvinula situace, která jasně ukázala, jak je planeta malá a že je potřeba spolupracovat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodině vládne skvělá nálada a všechny kolem inspirujete. Konečně jste dokázali mnohé a jste na sebe pyšní. I když posloucháte od šéfa nepříjemnosti, házíte je za hlavu. Nadřízený je…

Nejčtenější články

Doporučujeme