Astrozprávy: 3 klíčové věci, na které bychom se tento týden měli soustředit

22. 11. 2021
Jaké energie budou vládnout tento týden z pohledu čínské kosmologie? Na co si dát pozor, čemu se naopak věnovat od pondělí 22. listopadu do neděle 28. listopadu 2021? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

3 klíčové věci

Tento týden bude důležité vyhnout se chaosu a mít vše v pořádku, dodržovat plány a držet se systému. I sebemenší chyba nebo přehlédnutí může odstartovat kolosální katastrofu. Proto bychom měli dbát tento týden i na detaily a vše dotáhnout do posleního puntíku, vše po sobě zkontrolovat, potvrdit si, že jsme udělali věci tak, jak měly být udělány, abychom se vyhnuli kritice. 

Jak konkrétně budou vypadat jednotlivé dny? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie. 

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Díky přízni Venuše jste velmi přitažlivé, a proto je únor favorizovaným měsícem lásky. Máte obrovskou šanci seznámit se s někým, kdo vám bude plně vyhovovat, dokonce to mezi vámi ihned…