Astrozprávy na tento týden: 3 věci, pro které je příznivá doba. Nepromarněte ji

20. 12. 2021
Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie budou vládnout od pondělí 20. do neděle 26. prosince 2021? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Nechte věci plynout

Tento týden budou vládnout velmi klidné energie plné pohody, což jde ruku v ruce i s blížícími se svátky, a je tak ideální čas naladit se na příjemnou vánoční atmosféru. Veškeré věci a činnosti, které budeme tento týden provádět, by měly plynout a navazovat na sebe. Vyvarujme se chaosu a zbrklosti. Během týdne nás bude provázet i hojnost, která je spojená hlavně se štědrovečerní večeří, kdy bychom se neměli bát si ji dopřát a hojnosti se rozhodně nebránit, a naopak si ji užít!

Jak konkrétně budou vypadat jednotlivé dny? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie.

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, měli byste se držet zkrátka a neutrácet. Při pohledu na bankovní účet zjistíte, že na tom nejste úplně ideálně. Pakliže chcete zabránit katastrofě, začněte šetřit. I když je…