Astrozprávy na tento týden: Kontrolujte si věci a pozor, chovejte se správně!

Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie vládnou od pondělí 14. do neděle 20. února 2022? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Neplýtvejte silami na zbytečnosti

Jsou tři oblasti, na které je důležité se tento týden soustředit: První z nich je učení se toho, co potřebujeme ke svým aktivitám. Udělejte si čas na studium důležitých věcí, například pokud se chystáte cestovat, připravte si itinerář cesty, pokud vám chybí nějaký kurz, buď se rovnou na něj vrhněte, nebo se na něj přihlaste. Další je kontrola – je podstatné, abychom byli obezřetní, fakta si ověřovali. Mohou být ve skutečnosti jinak, než jak vypadají na první pohled. A poslední je zaměření se na správné věci a jejich správné provedení. Občas se chováme nezodpovědně, opomineme povinnosti, vyhodíme si z kopýtka. Tak tento týden bychom se toho měli vyvarovat. 

Jak konkrétně budou vypadat jednotlivé dny v tomto týdnu? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie.

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Doporučujeme

Články odjinud