Astrozprávy na tento týden: Nebojte se říct si o pomoc. Určitě ji dostanete

17. 1. 2022
Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie budou vládnout od pondělí 17. do neděle 23. ledna 2022? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Využijte klidu a nic nepřehánějte!

Tento týden je ve znamení pohody, obezřetnosti a kontroly. Je důležité zůstat při jakékoliv situaci v klidu a řešit věci bez stresu, zároveň ale zůstat rozvážný a opatrný. Cokoliv, do čeho se pustíte, je důležité si po sobě hlavně zkontrolovat. Využijte energie Vlaštovky, která přináší moudrost, i energie Vepře, který se stará o ostatní a rád pomáhá. Nebojte se říct si o pomoc.

Jak konkrétně budou vypadat další dny? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie.

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Po pravdě řečeno za sebou nemáte jeden z nejlepších pracovních týdnů. Jenomže si za to můžete i sami a nemá cenu se vymlouvat na negativní spojení Merkura s vaším znamením. Naštěstí by vás…