Astrozprávy na tento týden: Nebojte se říct si o pomoc. Určitě ji dostanete

17. 1. 2022
Foto: iStock
Astrozprávy na tento týden: Nebojte se říct si o pomoc. Určitě ji dostanete  | Foto: iStock
Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie budou vládnout od pondělí 17. do neděle 23. ledna 2022? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Využijte klidu a nic nepřehánějte!

Tento týden je ve znamení pohody, obezřetnosti a kontroly. Je důležité zůstat při jakékoliv situaci v klidu a řešit věci bez stresu, zároveň ale zůstat rozvážný a opatrný. Cokoliv, do čeho se pustíte, je důležité si po sobě hlavně zkontrolovat. Využijte energie Vlaštovky, která přináší moudrost, i energie Vepře, který se stará o ostatní a rád pomáhá. Nebojte se říct si o pomoc.

Jak konkrétně budou vypadat další dny? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie.

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, pracovní schopnosti nejsou tak dobré, jak si myslíte. Nadřízenému se nelíbí, jak se k němu chováte a už vůbec nesnese dusná atmosféru na pracoviště. I kolegové jsou na vás…