Astrozprávy na tento týden: Otevírá se okno do nového roku. Co je důležité?

6. 12. 2021
Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie budou vládnout od pondělí 6. do neděle 12. prosince 2021? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Užívejte si radost, pochlubte se a buďte všímaví

Je důležité užívat si radost, kterou nám tento týden přinese naše okolí a nebo si jí udělejte klidně i vy sami. V tomto týdnu bude také aktivní energie vítězství a oslav. Pokud váš čekají narozeniny nebo v něčem uspějete, nebojte se slavit, jak se sluší a patří. Tento týden je také hodně speciální - 10. prosince se nám otevírá okno do roku 2022. Co to znamená? Všímejte si všeho kolem sebe. Proč? Protože to, co se vám bude dít tento pátek 10. bude mít tendenci vás provázet celým následujícím rokem. 

Jak konkrétně budou vypadat jednotlivé dny? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie. 

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milé Váhy, tento únorový týden se ponese v duchu nervozity a nedostatku sebedůvěry, což se projeví i v úterý. I když vám šéf nabízí obrovské profesní šance, nemůžete se prostě rozhoupat.…