Astrozprávy na tento týden: Soustřeďte se na dlouhodobé cíle a jděte za nimi

4. 4. 2022
Na co bychom se měli zaměřit z pohledu čínské kosmologie tento týden? Jaké energie vládnou od pondělí 4. dubna do neděle 10. dubna 2022? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám to vysvětlí Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Držme se tří důležitých bodů

Je důležité, abychom se na svou budoucnost podívali hlavně s velikým nadhledem a soustředili se na tu vzdálenější budoucnost a životní cíle. Pokud už máme cíle a životní sny rozhodnuté, tento týden bychom měli najít podporu právě k jejich dosažení. Na konci týdne nezapomeňte odpočívat, přijít na jiné myšlenky a také si užít i nějaké to dobrodružství. 

Jak konkrétně budou vypadat jednotlivé dny v tomto týdnu? Co dalšího nás čeká, které dny jsou na co ideální? Podívejte se na video v úvodu článku, kde nám Jiří Černák vysvětlí, jaké energie budou panovat tento týden z pohledu čínské kosmologie.

Astrozprávy pro vás připravil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Už nechcete být špatně naladění a prahnete po klidu. Bohužel se vám to podaří tak akorát napůl. Určitě vás nepotěší se na vás chystají úrazy, kvůli nimž byste si mohli zkazit celé léto.…

Nejčtenější články

Doporučujeme