Atraktivní jaro se sexy ženami přichází...

8. 3. 2012
Atraktivní jaro se sexy ženami přichází...
Krása a sexappeal, četná prestižní ocenění: to vše charakterizuje herecké hvězdy v nových řadách oblíbených seriálů, které na jaře uvádí televizní kanál Universal Channel.

Již počtvrté přichází úspěšné seriálové drama Bratři a sestry 4 (Brothers and Sisters). V hlavních rolích se představí oscarová herečka, elegantní brunetka Sally Fieldová a populární křehká Calista Flockhartová.

Potřetí se vrací i divácky velmi oblíbená Dobrá manželka 3 (The Good Wife). Jejím producentem je oscarový režisér Ridley Scott a exceluje tu Juliana Marguliesová, šaramantní tmavovlasá herečka, která sbírá jeden Zlatý Globus za druhým.

O tom, že tvůrci sázejí na krásu, bystrost a vtip, svědčí i další okouzlující tmavovláska Sarah Shahiová, jež ztělesňuje mladou právničku ve druhé řadě originálního a svižného seriálu Kauzy podle Kate 2 (Fairy Legal).

Premiéru na Universal Channel má i seriálová novinka Skandál (Scandal) od tvůrců seriálu Chirurgové, v níž hraje černá kráska Kerry Washingtonová známá mimo jiné z filmu Česká spojka.

„Díky seriálu vstupujeme do harmonického světa, kde se všechno odehrává ve velmi hezkém prostředí. Člověk z podstaty nemá rád chaos. A i intriky v seriálech mají svá pravidla. Divák se potřebuje identifikovat s hlavní postavou, i když je třeba, co se vizáže týče, jeho protikladem, a alespoň na chvíli si odpočinout od reality,“ říká psycholožka Marta Boučková, specialistka na sociální psychologii.

Seriálové hrdinky mohou být podle jejích slov také inspirací pro ženy – svým oblečením, ale i zařízením bytu, v němž se děj odehrává. „A musejí mít sexappeal, ať už je jim 20, 40 nebo 50 let. Pokud tvůrci chtějí udělat hlavní ženské postavy vitálními a dynamickými, tak v seriálu musí být potenciál života. A ten je v jejich sexappealu,“ dodává.

---------

Přesvědčivé rodinné drama Bratři a sestry 4 dále sleduje komplikovaný život rodiny Walkerových. Vypráví o pěti sourozencích a jejich silné, svým dětem oddané matce v podání vynikající Sally Fieldové. Vztahy bratrů a sester jsou vzájemně propletené a často také ohrožené. Ale Walkerovi si neumějí představit svůj život bez výzev. Sérii o 24 dílech vysílá Universal Channel v neděli ve 21 hodin, v úterý ve 22:20, v sobotu v 19 a v neděli ve 13 hodin.

Prestižními cenami ověnčenou Julianu Marguliesovou uvidíme v sériálu Dobrá manželka 3 od 4. března do 5. srpna. Její hrdinka Alicia Floricková se po sexuální aféře a korupci svého manžela snaží vyrovnat s veřejným ponížením, které jí způsobil, a poskytnout co nejlepší domov svým dětem, patnáctiletému Zachovi a čtrnáctileté Grace. Alicia se vrací ke své práci a přichází do chicagské právní firmy ke svému bývalému spolužákovi Willovi. Série má 23 dílů. Na obrazovkách se objeví v neděli ve 22 hodin, v pondělí ve 21:20 a v neděli pak ve 12 hodin.

Televizní diváci se od 4. května do 6. července budou znovu setkávat s okouzlující Sarah Shahiovou v seriálu Kauzy podle Kate 2. Mladá vyjednavačka v něm řeší kauzy ještě před tím, než se dostanou před soud. Využívá při tom nejen svou vynikající profesionalitu, ale i svůj šarm a schopnost porozumět druhým. Tuto čtrnáctidílnou sérii uvidíme v pátek ve 21:20, v sobotu ve 23:30 a v neděli v 18 hodin.

Od 8. května do konce června bude uveden nový seriál Skandál, který má na českých obrazovkách premiéru. Hlavní hrdinka v podání jedné z předních hollywoodských hvězd Kerry Washingtonové působí v Bílém domě a bravurně řeší pře ve světě velké politiky. Skandál zhlédnou diváci v úterý ve 21:20, v pátek ve 22:20, v neděli ve 20 a v pondělí ve 23:30 hodin.

ČTĚTE TAKÉ:
Inspirujte se klobouky vévodkyně z Cambridge

ČTĚTE TAKÉ:
Na péči o stárnoucí rodiče se dobře připravte předem

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sotva začal podzim, tak jste nabrali více energie. Nejdříve jste litovali, že tu není léto, ale podzimní dny jsou pro vás opravdu báječné. Do žil vám vstoupila nová energie a zvládáte hned…

Nejčtenější články

Doporučujeme