Audrey Hepburn: Nepovažovala se za hezkou a neměla štěstí na muže

13. 7. 2018
Americká herečka, módní ikona, která se nejraději oblékala do černých šatů a balerínek. Hodně kouřila, milovala perly a nikdy prý nechápala, proč ji muži považují za krásnou. Sama sobě se totiž vůbec nelíbila. Za pár týdnů uplyne pětašedesát let od uvedení slavného filmu Prázdniny v Římě, kde excelovala spolu s Gregorym Peckem.

Měla spoustu komplexů

Audrey se narodila v roce 1929 v Bruselu, později studovala baletní školu, ale v baletu se jí moc nedařilo. Všimli si jí ale filmaři a její slávu odstartoval právě film Prázdniny v Římě, který byl natočen v roce 1953. Za svou roli získala dokonce i Oscara.

Její život byl velmi úspěšný, pokud jde o kariéru. V osobním životě ale trpěla mnoha fóbiemi a komplexy. Měla introvertní povahu, přejídala se (zřejmě proto, že za války s rodinou mívala často hlad) a nesnášela letadla. Jak později řekl její syn, byla závislá na těstovinách a čokoládě, těstoviny prý vařila na kila. Když někam cestovala, vždy měla v kufru právě těstoviny, olivový olej a parmazán.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezkoušejte nic nového, pokud se na to skutečně necítíte. Na druhou stranu nebuďte až moc stydliví. To se také nenosí. Prospěla by vám zlatá střední cesta. S nadřízeným se nedokážete…

Nejčtenější články

Doporučujeme