Audrey Hepburn: Nepovažovala se za hezkou a neměla štěstí na muže

13. 7. 2018
Americká herečka, módní ikona, která se nejraději oblékala do černých šatů a balerínek. Hodně kouřila, milovala perly a nikdy prý nechápala, proč ji muži považují za krásnou. Sama sobě se totiž vůbec nelíbila. Za pár týdnů uplyne pětašedesát let od uvedení slavného filmu Prázdniny v Římě, kde excelovala spolu s Gregorym Peckem.

Měla spoustu komplexů

Audrey se narodila v roce 1929 v Bruselu, později studovala baletní školu, ale v baletu se jí moc nedařilo. Všimli si jí ale filmaři a její slávu odstartoval právě film Prázdniny v Římě, který byl natočen v roce 1953. Za svou roli získala dokonce i Oscara.

Její život byl velmi úspěšný, pokud jde o kariéru. V osobním životě ale trpěla mnoha fóbiemi a komplexy. Měla introvertní povahu, přejídala se (zřejmě proto, že za války s rodinou mívala často hlad) a nesnášela letadla. Jak později řekl její syn, byla závislá na těstovinách a čokoládě, těstoviny prý vařila na kila. Když někam cestovala, vždy měla v kufru právě těstoviny, olivový olej a parmazán.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte doma hodně práce a sami ji nezvládnete, přizvěte si na pomoc své kamarády. Uspořádejte takovou malou brigádu a večer si opečte třeba špekáčky. Ve společnosti přátel budete…

Nejčtenější články

Doporučujeme