Auto pro ženy ve znamení Jazzu

26. 6. 2001
Auto pro ženy ve znamení Jazzu
Řídíte rády? Záleží vám na vaší bezpečnosti, na pohodlnosti vašeho auta? Všimla si někdy některá z vás, jak ženy dobře vypadají za volanty skvělých aut? Máme pro vás tip na nový moderní malý vůz do firmy Honda.

Auto pro ženy ve znamení Jazzu

Řídíte rády? Záleží vám na vaší bezpečnosti, na pohodlnosti vašeho auta? Všimla si někdy některá z vás, jak ženy dobře vypadají za volanty skvělých aut? Máme pro  vás tip na nový moderní malý vůz do firmy Honda. Ta před pěti dny představila vůz, který zakládá nové standardy v segmentu malých vozů.

Zcela nový model Jazz demonstruje zkušenost Hondy v oblastech inovačního designu, vyspělých motorů a bezpečnostních technologií a nabízí zájemcům o moderní malý vůz nejvyšší úroveň bezpečnosti, praktičnosti a ekonomičnosti provozu.

Tento kompaktní 5-dveřový hatchback bude poháněn novými čtyřválcovými motory o objemu 1.2 l a 1.4 l, oba se systémem i-DSI.

Prostorný interiér nabízí pohodlí pro 5 osob a zakládá nové měřítko srovnání v oblasti prostoru, flexibility a propracovanosti, což je demonstrováno na revolučním uspořádání zadních sedadel.

Tento nový vůz bude uveden nejprve v průběhu tohoto měsíce v Japonsku a to pod názvem Honda Fit.

Honda Jazz bude mít svůj evropský debut na autosalonu ve Frankfurtu v září tohoto roku; prodej na evropském trhu bude zahájen počátkem roku 2002.

  • Rozměry: délka 3830 mm, šířka 1675 mm, výška 1525 mm, rozvor 2450 mm
  • i-DSI je Hondou vyvinutý systém duálního sekvenčního zapalování (Dual & Sequential Ignition System), který sestává ze dvou zapalovacích svíček na 1 válec, umístěných v kompaktní spalovací komoře. Jejich postupný zápal snižuje emise a spotřebu paliva.
  • Jazz bude vyráběn v japonské továrně Hondy v Suzuce
  • Název Jazz byl používán u kompaktního vozu Hondy v letech 1984 - 1986
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hned ve čtvrtek ráno poznáte, že jste na něco kápli. V práci se poperete se všemi úkoly na jedničku. Konečně jste to opět vy a vaše nápady jdou na dračku. Na konci dubna si ještě zaděláte…

Nejčtenější články

Doporučujeme