Není babička jako babička: Příběhy ze života to dokazují

2 komentáře

Milena
8. září • 20:04

Snacha si myslela, ze u me jeji deti budou pecene, varene, ze je proste ke me odlozi kdykoli bude potrebovat. To jsem odmitla. Nejsem chuva ani otrok. Navic ma deti tri, rychle po sobe a ja nemam naladu na nevychovane urvane fracky, kteri se neumeji chovat.
Ja svuj zivot, konicky a konecne volnost. Snacha nepracuje, syn se muze strhat, takze je to prave on, kdo me obcas poprosi, aby u me mohl v klidu prespat a najist se. Doma to bohuzel nema, jen vycitky ze je porad v praci (a proc asi?), ze se nevenuje detem (to neni pravda) a nikdy s nicim nepomuze (jak, kdyz maka cely den, aby zaopatril rodinu, protoze ona pracovat nechce a nebude).

Blanka
4. září • 15:30

Je hezké číst jak se babičky starají o svá vnoučátka. Mě je 66 let. Jsem zasloužilou babičkou od 7 vnoučat. Bohužel je nevidím a nemám tak často jak bych si přála. Nejstaršímu vnukovi je 24 let. Narodil se když mi bylo 42 let. Přesto, že jsem chodila do práce hlídali a užívali jsme si ho do jeho 5 let skoro denně a žili jsme jen pro něho. I potom když se dcera vdala do zahraničí a odvezla nám ho jsme ho měli u sebe jak to šlo, dovolené aj. Dalších 6 vnoučat od dcery i syna se nám skoro všechna narodila v zahraničí protože i syn byl pracovně vyslaný do zahraničí. Když byly děti maličké tak do 5 let tak jsme se jim věnovali co to šlo. Při návštěvách výlety, hry, vyprávění. Děti povyrostly, nastala doba mobilních telefonů. Děti mají nadále velkou radost když se setkáme a jsme spolu, ale už nemají tolik zájem povídat a hrát si s babičkou a dědou. Babičky a dědy nahradily mobilní telefony. Jestli máte babičky stejný problém a pocit tak neklesejte na mysli. Snad z toho všechny vyrostou. Náš nejstarší vnuk si už hezkých pár let s námi zase hezky povídá❤️

Doporučujeme

Články odjinud